نظرسنجی تنوع خوانندگان

From the Wikimedia Foundation Governance Wiki
Jump to navigation Jump to search


این بیانیه شرح می‌دهد که چگونه و در چه زمانی ویکی‌مدیا اطلاعاتی را که از طریق این نظرسنجی بدست‌می‌آورد گردآوری، استفاده و به‌اشتراک‌گذاری می‌کند.

لطفاً توجه کنید که این نظرسنجی با استفاده از گوگل فُرمز برگزار می‌شود. این بدان معناست که استفاده‌ی گوگل از اطلاعات شما تحت سیاست حریم شخصی و شرایط استفاده‌ از خدمات گوگل می‌باش.

هدف از نظرسنجی

ما به بازخورد شما نیاز داریم! این نظرسنجی کوتاه به ما در یادگیری بیشتر در مورد کاربران‌مان و چگونگی بهبود پروژه‌ها و سرویس‌های ویکی‌مدیا کمک می‌کند.

چه اطلاعاتی ما جمع‌آوری می‌کنم

این پرسشنامه دو دسته از داده‌ها را جمع‌آوری می‌کند: پاسخ‌هایی که شما می‌دهید و همچنین اطلاعاتی همچون نشانی اینترنتی شما و اطلاعات مرورگری شما. علاوه بر آن ما دیگر اطلاعاتی که از شما جمع‌آوری شده‌است مانند نشانی اینترنتی شما، پاسخ‌های شما به پرسشنامه و تاریخچه مرورگری شما را هنگامی که شروع به پاسخ دادن به این پرسشنامه می‌کنید، جمع‌آوری می‌کنیم تا به ما کمک کند درک کنیم کاربران چگونه و چرا از پروژه‌های ویکی‌مدیا بازدید می‌کنند. ما بین پاسخ‌های شما به این پرسشنامه و اطلاعات مرورگری جمع‌آوری شده ارتباط برقرار می‌کنیم.

به‌اشتراک‌گذاری و افشای اطلاعات

اطلاعات این پرسشنامه به صورت عمومی به شکل زیر منتشر خواهد شد. ما ممکن است آمارهای گمنام یا جمع‌بندی‌شده مربوط به نتایج نظرسنجی را با عموم به‌اشتراک بگذاریم، به طور مثال از طریق وب‌سایت و یا وبلاگ‌مان. این شامل پاسخ‌های انتخاب‌شده است به گونه‌ای که اطلاعات جمعیت‌شناسی به اندازه کافی بزرگ باشد که باعث شناسایی فرد نباشد (مثلا ما ممکن است منتشر کنیم که «مردی بین ۲۰ تا ۲۹ سال، شهری این پرسشنامه را در حال که درحال خواندن مقاله شیکاگو برای پروژه مدرسه‌اش بود، پر کرد.) اگر چنین پاسخ‌هایی معمول باشند. دیگر اطلاعات خام مانند اطلاعات مرورگری فقط با دیگر کارمندان بنیاد، پیمانکاران، خدمات‌دهندگان و داوطلبانی که نیاز به پروسس این اطلاعات دارند به اشتراک گذاشته می‌شود و تحت وظایف «عدم افشا» هستند و به جز موارد خاص ذکر شده در ذیل افشا نخواهند شد.

ما ممکن است اطلاعات جمع‌آوری شده را هنگامی که به خاطر دلایل قانونی، زمانی که از شما اجازه داشته‌باشید، زمانی که نیاز باشد از حقوقمان، حریم شخصیمان، امنیتمان، کاربرانمان یا عموم مردم دفاع کنیم، و زمانی که به خاطر اجرای شرایط استفاده یا دیگر سیاست‌های ویکی‌مدیا نیاز داشته‌باشیم افشا کنیم.اطلاعات مهم

ویکی‌مدیا یک ارگان جهانی‌ متعهد به ترویج دانش آزاد و باز است. با ارسال پاسخ خود از طریق این نظرسنجی به ما شما موافقت خود را با انتفال، ذخیره، و استفاده از اطلاعات جمع‌آوری شده در ایالات متحده‌ی آمریکا و کشورهای دیگر اعلام می‌کنید.

ویکی‌مدیا اهمیت حریم شخصی کاربر را درک می‌کند. به همین دلیل ما تلاش می‌کنیم تا کاربران خود را از افشای بدون‌مجوز، استفاده، و نابودسازی اطلاعاتی که نگاهداری می‌کنیم محافظت کنیم. داده‌های خام جمع‌شده از این پرسشنامه ظرف ۹۰ روز جمع‌شده و هویت کاربران حذف می‌شود. راهنمای نگه‌داری داده‌هایمان را برای اطلاعات بیشتر ببینید.

اگر شما سوالی در مورد این پرسشنامه دارید یا علاقه دارید به اطلاعاتی که برای این پرسشنامه تهیه کرده‌اید دسترسی یا تغییر داشته باشید یا آن را حذف کنید، لطفا با research-feedback@wikimedia.org تماس بگیرید.


باز هم از اینکه بازخورد خود را در اختیار ما قرار می‌دهید سپاس‌گزاریم!

بنیاد ویکی‌مدیا

"لطفاً توجه کنید که در صورت وجود تفاوت در معنا یا برداشت بین نسخه‌ی اصل انگلیسی این بیانیه و ترجمه‌ی آن، نسخه‌ی اصل انگلیسی اولویت دارد."