הצהרת פרטיות עבור סקר הודעת תודה לתורמים

  From the Wikimedia Foundation Governance Wiki
  In other languages English  · Afrikaans · català · dansk · Deutsch · español · español de América Latina · français · עברית · magyar · italiano · 日本語 · latviešu · norsk bokmål · Nederlands · polski · português · português do Brasil · română · русский · slovenčina · svenska · українська


  הצהרה זו מתארת כיצד ומתי קרן ויקימדיה אוספת את המידע שאנו מקבלים ממשתתפי הסקר, משתמשת בו ומשתפת אותו.

  נא לשים לב לכך שסקר זה מופעל על ידי Survey Monkey, כלומר שהשימוש במידע שלך כפוף למדיניות הפרטיות שלהם.

  מטרת סקר זה

  אנחנו מעריכים מאוד את המשוב שלך! התשובות שלך יעזרו לנו לשפר את תהליכי התרומה שלנו.

  איזה מידע אנו אוספים

  סקר זה אוסף את התשובות שלך לשאלות שנשאלו; קיימים שני סוגי תשובות: תשובות סגורות ותשובות פתוחות. יש לך גם אפשרות לספק לנו את כתובת הדוא"ל שלך; נשתמש במידע זה כדי ליצור עמך קשר לקבלת רשות לשיתוף פומבי של המשוב שלך בתוספת קישורו אליך, וכדי לעדכן אותך לגבי פרויקטים של ויקימדיה וקרן ויקימדיה.

  אישור התשובות לסקר

  במענה לשאלות הפתוחות הינך מביע את הסכמתך לכך שנוכל לתעד את התשובות שלך, והסכמתך לתרום אותן עבור הציבור הרחב על פי התנאים של Creative Commons Zero 1.0 (הטקסט המלא זמין בכתובת https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/‎).

  שיתוף מידע וחשיפתו

  למעט הנסיבות המתוארות מטה, הנתונים הגולמיים שייאספו בסקר זה יהיו נגישים רק לאנשי צוות ויקימדיה, לקבלנים ולספקי שירותים שלה שצריכים לטפל במידע זה על מנת לנהל ולשפר את תהליכי התרומה שלנו, והם כפופים להתחייבויות לסודיות.

  תוצאות סקר זה יפורסמו באופן פומבי, בצורה הבאה. ניתן לשתף באופן פומבי נתונים מצטברים של השאלות עם התשובות הסגורות ותשובות בעילום שם של השאלות הפתוחות. מסיבה זו, אנו ממליצים מאוד שלא לספק את שמך האמיתי, את כתובת הדוא"ל שלך או מידע אישי אחר בתשובה לשאלות כלשהן. אם נרצה לשתף את התשובה שלך עם קישורה אליך, נשלח לך הודעת דוא"ל כדי לבקש את הסכמתך.

  נהיה רשאים לחשוף כל מידע שנאסף כאשר הדבר נדרש על פי חוק, כאשר ניתנה רשותך לכך, כאשר יש לנו צורך בהגנה על זכויותינו, על פרטיותנו, על בטיחותנו, על המשתמשים או על הציבור הרחב, וכאשר הדבר הכרחי כדי לאכוף את תנאי השימוש שלנו או כל מדיניות אחרת של ויקימדיה.

  מידע חשוב

  קרן ויקימדיה היא ארגון גלובלי המחויב לקידום ידע חופשי ופתוח. בשליחת תגובתך, הינך נותן אישור על כך שהבנת כי המידע המועבר אל קרן ויקימדיה ייאסף, יועבר, יאוחסן, יעובד, ייחשף ויעבור שימוש בכל דרך אחרת בארה"ב, כמתואר בהצהרת פרטיות זו. כמו כן, הינך מאשר שהבנת כי המידע עשוי להיות מועבר על ידינו מארה"ב למדינות אחרות, שעשויים להתקיים בהן חוקים שונים או פחות נוקשים להגנה על מידע מאשר במדינתך, על מנת לבצע את המטרות והיעדים המוזכרים לעיל.

  ויקימדיה מבינה את חשיבותה של פרטיות המשתמש. מסיבה זו, אנו פועלים להגנה על המשתמשים שלנו מפני חשיפה או שימוש בלתי מורשים של המידע שאנו מחזיקים. ניתן לשמור את המידע הכלול בסקר זה ללא הגבלת זמן. נא לעיין במדיניות פרטיות התורמים שלנו לקבלת מידע נוסף. לשאלות בנוגע לסקר זה, או לשאלות בנוגע לגישה לתשובות שלך או למחיקתן, נא ליצור קשר בכתובת donate@wikimedia.org, ונעשה מאמץ סביר להיענות לבקשתך.

  שוב תודה על המשוב שלך!

  קרן ויקימדיה

  נא לשים לב לכך שבמקרה של הבדלים כלשהם במשמעות או בפרשנות בין הגרסה המקורית באנגלית של מסמך זה ובין התרגום, הגרסה המקורית באנגלית גוברת.