Donora pateicības aptaujas privātuma paziņojums

From the Wikimedia Foundation Governance Wiki
In other languages English  · Afrikaans · català · dansk · Deutsch · español · español de América Latina · français · עברית · magyar · italiano · 日本語 · latviešu · norsk bokmål · Nederlands · polski · português · português do Brasil · română · русский · slovenčina · svenska · українська


Šajā paziņojumā ir aprakstīts, kā un kad Wikimedia Foundation vāc, izmanto un dalās ar informāciju, ko mēs saņemam no aptaujas dalībniekiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šo aptauju nodrošina Survey Monkey, kas nozīmē, ka viņu izmantoto informāciju regulē viņu Privātuma politika.

Šīs aptaujas mērķis

Mēs ļoti novērtējam Jūsu atsauksmi! Jūsu atbildes palīdzēs mums uzlabot mūsu ziedošanas procesus.

Kādu informāciju mēs vācam

Šajā aptaujā apkopotas Jūsu sniegtās atbildes uz uzdotajiem jautājumiem. Ir divu veidu atbildes: noteiktas atbildes un brīvas formas atbildes. Jums ir arī iespēja mums norādīt savu e-pasta adresi. Mēs izmantosim šo informāciju, lai sazinātos ar Jums, lai saņemtu atļauju publiski dalīties ar Jūsu atsauksmi, norādot atsauci, kā arī lai Jūs pastāvīgi informētu par jaunumiem par Wikimedia projektiem un Foundation.

Aptaujas atbilžu licencēšana

Atbildot uz jautājumiem brīvā formā, Jūs piekrītat, ka mēs varam reģistrēt Jūsu atbildes, un Jūs piekrītat ziedot tās publiski pieejamam domēnam saskaņā ar Creative Commons Zero 1.0 noteikumiem (pilns teksts pieejams vietnē https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/).

Informācijas apmaiņa un izpaušana

Izņemot tālāk aprakstītos apstākļus, šajā aptaujā apkopotie neapstrādātie dati būs pieejami tikai Wikimedia darbiniekiem, darbuzņēmējiem un pakalpojumu sniedzējiem, kuriem šī informācija ir jāapstrādā, lai nodrošinātu un uzlabotu mūsu ziedošanas procesus, un uz tiem attiecas neizpaušanas saistības.

Šīs aptaujas rezultāti tiks izpausti publiski šādā veidā. Apkopotus datus par definēto atbilžu jautājumiem un anonīmas neapstrādātas atbildes uz jautājumiem brīvā formā var tikt publiski koplietotas. Šī iemesla dēļ mēs ļoti iesakām nenorādīt īsto vārdu, e-pasta adresi vai citu personisku informāciju, atbildot uz jebkuru no jautājumiem. Ja mēs vēlēsimies dalīties ar Jūsu komentāru, norādot atsauci, mēs Jums nosūtīsim e-pastu, lai lūgtu Jūsu atļauju.

Mēs varam atklāt jebkuru vākto informāciju, ja to pieprasa likumi, ja mums ir Jūsu atļauja, kad tas ir nepieciešams, lai aizsargātu mūsu tiesības, privātumu, drošību, lietotājus vai sabiedrību un kad tas ir nepieciešams, lai īstenotu mūsu Lietošanas noteikumus vai jebkuru citu Wikimedia politiku.

Svarīga informācija

Wikimedia Foundation ir globāla organizācija, kas apņēmusies veicināt bezmaksas un atvērtas zināšanas. Iesniedzot savu atbildi, Jūs saprotat, ka Wikimedia Foundation nodotā informācija tiks apkopota, nodota, glabāta, apstrādāta, atklāta un citādi izmantota ASV, kā aprakstīts šajā privātuma paziņojumā. Jūs arī saprotat, ka mēs varam nodot informāciju no ASV uz citām valstīm, kurām var būt atšķirīgi vai mazāk stingri datu aizsardzības likumi nekā jūsu valstī, lai īstenotu iepriekš minētos nolūkus un mērķus.

Wikimedia saprot lietotāja privātuma nozīmi. Šī iemesla dēļ mēs strādājam, lai aizsargātu mūsu lietotājus no neatļautas mūsu uzturētās informācijas atklāšanas vai izmantošanas. Šajā aptaujā sniegto informāciju var glabāt nenoteiktu laiku. Skatiet mūsu Ziedotāju privātuma politiku, lai iegūtu vairāk informācijas. Ja Jums ir jautājumi par šo aptauju vai jautājumi par piekļuvi Jūsu atbildēm vai to dzēšanu, sazinieties ar donate@wikimedia.org, un mēs veltīsim pienācīgas pūles, lai izpildītu Jūsu lūgumu.

Vēlreiz paldies par Jūsu atsauksmēm!

Wikimedia Foundation

Lūdzu, ņemiet vērā: ja šī dokumenta angļu oriģinālvalodas versijā un tulkojumā ir atšķirīgas nozīmes vai interpretācijas, priekšroka ir oriģinālajai angļu valodas versijai.