Vyhlásenie o ochrane osobných údajov prispievateľa

  From the Wikimedia Foundation Governance Wiki
  In other languages English  · Afrikaans · català · dansk · Deutsch · español · español de América Latina · français · עברית · magyar · italiano · 日本語 · latviešu · norsk bokmål · Nederlands · polski · português · português do Brasil · română · русский · slovenčina · svenska · українська


  Toto vyhlásenie opisuje, ako a kedy nadácia Wikimedia Foundation zhromažďuje, používa a zdieľa informácie, ktoré od účastníkov prieskumu získame.

  Upozorňujeme, že tento prieskum vykonáva spoločnosť Survey Monkey, čo znamená, že používanie vašich údajov z ich strany sa riadi ich Zásadami ochrany osobných údajov.

  Účel tohto prieskumu

  Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá! Vaše odpovede nám pomôžu vylepšiť procesy poskytovania príspevkov.

  Aké informácie zhromažďujeme

  Tento prieskum zhromažďuje odpovede na položené otázky; existujú dva typy odpovedí: odpovede s výberom možností a odpovede vo voľnej forme. Máte tiež možnosť poskytnúť nám svoju e-mailovú adresu. Tento údaj použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom získať povolenie na verejné zdieľanie vašich pripomienok s uvedením zdroja a aby sme vás informovali o projektoch a nadácii Wikimedia Foundation.

  Licencovanie odpovedí na prieskum

  Odpovedaním na otázky s voľnou formou odpovede súhlasíte s tým, že ich môžeme zaznamenať a súhlasíte s ich zverejnením na súkromnej doméne podľa podmienok dokumentu Creative Commons Zero 1.0 (celý text je dostupný na stránke https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/).

  Zdieľanie a zverejňovanie informácií

  S výnimkou nižšie uvedených okolností budú nespracované údaje zozbierané v tomto prieskume prístupné iba zamestnancom nadácie Wikimedia, zmluvným dodávateľom a poskytovateľom služieb, ktorí tieto informácie potrebujú spracovať, aby mohli spravovať a zlepšovať naše procesy prispievania a ktorí podliehajú povinnosti mlčanlivosti.

  Výsledky tohto prieskumu sa budú nasledujúcim spôsobom zdieľať verejne. Súhrnné údaje o otázkach s výberom odpovedí a anonymné nespracované odpovede na takéto otázky môžu byť zdieľané verejne. Z tohto dôvodu dôrazne odporúčame, aby ste v odpovedi na akúkoľvek otázku neposkytli svoje skutočné meno, e-mailovú adresu ani iné osobné informácie. Ak budeme chcieť váš komentár zdieľať s uvedením autora, pošleme Vám e-mail so žiadosťou o povolenie.

  Akékoľvek zhromaždené informácie môžeme zverejniť, ak to vyžaduje zákon, ak máme vaše povolenie, ak je to potrebné na ochranu našich práv, súkromia, bezpečnosti, používateľov alebo verejnosti a v prípade potreby na vymáhanie našich podmienok používania alebo akýchkoľvek iných pravidiel týkajúcich sa nadácie Wikimedia.

  Dôležité informácie

  Nadácia Wikimedia Foundation je globálna organizácia, ktorá sa zaviazala propagovať dostupné a bezplatné vedomosti. Poskytnutím odpovedí beriete na vedomie, že informácie prenášané do nadácie Wikimedia Foundation sa zhromažďujú, prenášajú, ukladajú, spracúvajú, zverejňujú a inak používajú v USA tak, ako je opísané v tomto Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Beriete tiež na vedomie, že aby sme splnili vyššie uvedené účely a ciele, môžeme informácie z USA prenášať do iných krajín, ktoré môžu mať odlišné alebo menej prísne zákony o ochrane osobných údajov ako má Vaša krajina.

  Nadácia Wikimedia chápe dôležitosť súkromia používateľa. Z tohto dôvodu sa snažíme chrániť našich používateľov pred neoprávneným zverejnením alebo použitím informácií, ktoré uchovávame. Informácie poskytnuté v tomto prieskume sa môžu uchovávať donekonečna. Ak chcete zistiť viac, pozrite si naše Zásady ochrany osobných údajov prispievateľov. Ak máte otázky týkajúce sa tohto prieskumu alebo prístupu k Vašim odpovediam či ich vymazania, kontaktujte nás na adrese donate@wikimedia.org a my vynaložíme primerané úsilie, aby sme Vašej žiadosti vyhoveli.

  Ešte raz ďakujeme za Vašu spätnú väzbu!

  Nadácia Wikimedia Foundation

  Upozorňujeme, že v prípade akýchkoľvek rozdielov vo význame alebo výklade medzi pôvodnou anglickou verziou tohto dokumentu a prekladom prevládne pôvodná anglická verzia.