Legal:Donor Thank You Survey Privacy Statement/uk

  From Wikimedia Foundation Governance Wiki
  This page is a translated version of the page Legal:Donor Thank You Survey Privacy Statement and the translation is 95% complete.

  Заява про конфіденційність опитування-подяки донорів

  У цій заяві описано, як і коли Wikimedia Foundation збирає, використовує та ділиться інформацією, яку ми отримуємо від учасників опитування.

  Зауважте, що це опитування проводиться компанією Survey Monkey, а це означає, що використання Вашої інформації регулюється їхньою Політикою конфіденційності.

  Мета цього опитування

  Ми дуже цінуємо Ваші відгуки! Ваші відповіді допоможуть нам покращити процеси здійснення пожертв.

  Яку інформацію ми збираємо

  У цьому опитуванні ми збираємо відповіді, які Ви надаєте на поставлені запитання. Є два типи відповідей: визначені відповіді та відповіді у довільній формі. Ви також можете надати нам свою електронну адресу: ми використовуватимемо цю інформацію, щоб зв’язатися з Вами для отримання дозволу публічно ділитися відгуками, що позначені як Ваші, та інформувати Вас про проекти та Wikimedia Foundation.

  Дозвіл на використання відповідей опитування

  Відповідаючи на запитання, що передбачають відповіді у довільній формі, Ви погоджуєтесь з тим, що ми можемо записувати Ваші відповіді та даєте згоду їх загальнодоступне використання згідно з умовами Creative Commons Zero 1.0 (повний текст доступний тут: https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.uk).

  Обмін інформацією та її розкриття

  За винятком описаних нижче обставин, вихідні дані, зібрані в цьому опитуванні, будуть доступні лише працівникам, підрядникам та постачальникам послуг Вікімедії, яким потрібно обробляти цю інформацію для адміністрування та вдосконалення наших процедур пожертвування, і на них розповсюджуються зобов’язання щодо нерозголошення.

  Результати цього опитування будуть опубліковані в такий спосіб. Сукупні дані про запитання з визначеною відповіддю та анонімні необроблені відповіді на запитання у довільній формі можуть публікуватися без обмежень. З цієї причини ми наполегливо рекомендуємо не вказувати Ваші справжнє ім’я, електронну адресу чи інші персональні дані при відповіді на будь-яке із запитань. Якщо ми вважатимемо за потрібне поділитися Вашим коментарем із посиланням на Вас, ми надішлемо Вам електронний лист із проханням надати дозвіл.

  Ми можемо розголошувати будь-яку зібрану інформацію, коли цього вимагає законодавство, коли ми маємо Ваш дозвіл, коли це потрібно для захисту наших прав, конфіденційності, безпеки, користувачів або широкої громадськості, та коли це необхідно для забезпечення дотримання наших Умов використання або будь-якої іншої політики Вікімедіа.

  Важлива інформація

  Wikimedia Foundation — це міжнародна організація, яка прагне просувати вільні й відкриті знання. Надаючи відповідь, Ви усвідомлюєте, що інформація, передана Wikimedia Foundation, буде збиратися, передаватися, зберігатися, оброблятися, розкриватися та в інший спосіб використовуватися у США, як описано в цій Заяві про конфіденційність. Ви також поінформовані, що для досягнення зазначених вище цілей та завдань інформація може бути передана нами зі США в інші країни, які можуть мати відмінне або менш суворе законодавство щодо захисту даних, аніж Ваша країна.

  Фонд Вікімедіа розуміє важливість конфіденційності користувачів. З цієї причини ми працюємо над тим, щоб захистити наших користувачів від несанкціонованого розголошення чи використання інформації, яка є у нашому розпорядженні. Інформація, надана в цьому опитуванні, може зберігатися нескінченно. Щоб отримати додаткову інформацію, див. нашу Політику конфіденційності для донорів. З питань цього опитування чи стосовно запитів щодо доступу чи видалення відповідей звертайтесь за адресою donate@wikimedia.org. Ми докладемо відповідних зусиль, щоб виконати Ваш запит.

  Ще раз дякуємо за відгук!

  Wikimedia Foundation


  Будь ласка, зауважте, що у випадку розбіжностей у значенні чи інтерпретації між оригінальною англомовною версією цієї політики та перекладом оригінальна англомовна версія має перевагу.