Опитування щодо читацької різноманітності

From the Wikimedia Foundation Governance Wiki
Jump to navigation Jump to search

Ця заява описує, як і коли Фонд Вікімедіа збирає, використовує та поширює інформацію, яку ми отримуємо від учасників опитування.

Будь ласка, зверніть увагу, що це опитування зроблено у Google Forms, отже Google використовує Вашу інформацію відповідно до їхньої політики конфіденційності та умов використання.

Мета опитування

Ми вдячні за Ваш відгук! Це коротке опитування дозволить нам зрозуміти як користувачі використовують Вікіпроекти та зрозуміти, як нам їх поліпшити.

Яку інформацію ми збираємо

Це опитування збирає два типи даних: відповіді, що Ви надаєте, та інформацію на кшталт IP адрес та переглянутих сторінок. Окрім тієї інформації, що міститься у Ваших відповідях, ми також можемо бачити іншу інформацію, включаючи Вашу IP адресу, коли Ви почали та завершили це опитування, переглянуті сторінки, Ваші відповіді, а також будь-які інші дані, які Ви надасте чи які передасте нам. Для того, щоб допомогти нам дізнатися, як і чому наші користувачі відвідують Вікіпроекти, ми пов'яжемо Ваші відповіді на опитуванні із зібраними даними про переглянуті сторінки.

Поширення інформації та її розкриття

Результати цього опитування будуть публічно оприлюднені в такий спосіб.

Ми можемо публічно поширювати анонімізовану чи узагальнену статистику, що стосуватиметься результатів опитування, зокрема на наших сайті та блозі. Це включає окремі відповіді, за умови що пов’язані демографічні дані є достатньо загальними, щоб мінімізувати ризик ідентифікації. (Наприклад, ми можемо опублікувати «чоловік віком 20-29, житель міста, пройшов опитування, читаючи статтю про Чикаго, і вказав, що читав Вікіпедію у зв’язку з навчанням», якщо такі відповіді достатньо поширені). Уся інша «сира» зібрана інформація, наприклад, перегляд сторінок, буде поширена тільки із працівниками Фонду Вікімедіа, підрядниками, постачальниками послуг та волонтерами, яким вона буде потрібна для обробки, і які підписали зобов'язання з нерозголошення, за винятком кількох випадків, описаних нижче.

Ми можемо розкрити будь-яку зібрану інформацію за вимогою закону, коли у нас є Ваш дозвіл, коли нам потрібно захистити наші права, конфіденційність, користувачів чи громадськість і коли необхідно забезпечити наші правила використання чи будь-яку іншу політику Вікімедіа.

Важлива інформація

Фонд Вікімедіа — це міжнародна організація, яка прагне просувати вільні та відкриті знання. Надаючи відповідь, Ви погоджуєтеся на передачу, зберігання та використання зібраної інформації у Сполучених Штатах та інших місцях, де може бути необхідно здійснювати зазначені вище мету та цілі.

Фонд Вікімедіа усвідомлює важливість конфіденційності користувачів. Тому ми намагаємося захистити наших користувачів від несанкціонованого розкриття, використання чи знищення інформації, яку ми збираємо. Усі «сирі» дані, зібрані в цьому опитуванні, будуть узагальнені, анонімізовані та ліквідовані протягом 90 днів. Детальнішу інформацію можна знайти у наших принципи зберігання даних.

Якщо у вас є запитання щодо цього опитування, або ви бажаєте змінити, переглянути чи вилучити інформацію, яку ви надали у рамках цього опитування, будь ласка, напишіть за адресою: research-feedback@wikimedia.org.


І ще раз спасибі за Ваш відгук!

Фонд Вікімедіа

Будь ласка, врахуйте, що в разі будь-яких відмінностей в значенні чи інтерпретації між оригінальною версією цієї заяви про конфіденційність англійською мовою та її перекладом, оригінал англійською мовою має перевагу.