סקר גיוון קוראים

From the Wikimedia Foundation Governance Wiki
Jump to navigation Jump to search

ההצהרה הזאת מתארת איך ומתי ויקימדיה אוספת מידע ממשתתפי סקרים, איך היא משתמשת בו, ואיך היא משתפת אותו. נא לשים לב לכך שהסקר הזה מופעל על־ידי Google Forms, וזה אומר שהשימוש של גוגל במידע שלך נעשה לפי מדיניות הפרטיות ולפי תנאי השימוש שלהם.

מטרת הסקר

אנחנו מעריכים את המשוב שלכם! הסקר הקצר הזה יעזור לנו להבין איך המשתמשים שלנו משתמשים במיזמי ויקימדיה ולהעריך איך אנחנו יכולים לשפר אותם.

איזה מידע אנו אוספים

הסקר הזה אוסף שני סוגי נתונים: תשובות שתספקו, ומידע כגון כתובת IP ונתוני גלישה. בנוסף לכל מידע שכלול בתשובות שלכם, אנחנו יכולים לצפות במידע אחר שנאסף, וזה כולל את כתובת ה־IP שלכם, מתי התחלת וסיימת את הסקר הזה, נתונים על גלישה, תשובות שלכם לסקר, ונתונים אחרים שתספקו או תשלחו לנו. כדי לעזור לעצמנו להבין איך ולמה המשתמשים שלנו מבקרים במיזמי ויקימדיה, אנחנו נקשר את התשובות שלכם לסקר הזה לנתוני הגלישה שייאספו.

שיתוף וגילוי של מידע

תוצאות הסקר הזה תשותפנה באופן הבא. אנו יכולים לשתף באופן ציבורי סטטיסטיקות אלמוניות או צבורות בנוגע לתוצאות הסקר, כולל באתרי האינטרנט ובבלוג שלנו. זה כולל תשובות נבחרות, בהנחה שהנתונים הדמוגרפיים נפוצים מספיק בתשובות כדי למזער את הסיכון של זיהוי. (למשל, ייתכן שנפרסם: "גבר, בגיל 20–29, עירוני, ענה על הסקר בזמן שקרא את הערך על שיקגו, סימן שהוא קרא ויקיפדיה בשביל צורך שקשור לבית־ספר", אם זה נפוץ.) כל מידע גולמי אחר שנאסף, כגון נתוני גלישה, ישותף רק עם אנשי סגל, קבלנים, ספקי שירות, ומתנדבים של ויקימדיה, שצריכים לעבד את המידע הזה ושמחויבים בהסכם סודיות, עם יוצאי דופן שמפורטים להלן.

אנו יכולים לגלות כל מידע שנאסף כשזה נדרש לפי חוק, כשיש לנו רשות ממך, כשזה נחוץ לשם הגנה על הזכויות, הפרטיות, הבטיחות, או המשתמשים שלנו, או על הציבור הכללי, וכאשר זה נחוץ לאכיפת תנאי השימוש שלנו או כל מדיניות אחרת של ויקימדיה.

מידע חשוב

ויקימידה היא ארגון עולמי שמחויב לקידום ידע חופשי ופתוח. שליחת התשובות שלך מהווה את הסכמתך להעברה של המידע שלך, ולאחסון ולשימוש בו בארצות הברית ולמקומות אחרים ככל שזה יידרש כדי לבצע את המטרות ולהשיג את היעדים שלנו, כפי שנדון לעיל.

ויקימדיה מבינה את החשיבות של פרטיות המשתמש. מהסיבה הזאת, אנחנו עובדים כדי להגן על המשתמשים שלנו מפני גילוי בלתי־מורשה, שימוש, או הריסה של המידע שאנחנו מתחזקים. סוגים מסוימים של נתונים גולמיים בלתי־ציבוריים, כגון כתובות IP או מידע על סוכני לקוח, ייצבר, יעובד לשם אלמוניות, או יימחק אחרי 90 ימים. ר' את הכללים שלנו לשימור נתונים למידע נוסף.

אם יש לך עוד שאלות על הסקר הזה או שברצונך לשנות או למחוק את המידע שסיפקת או לקבל גישה אליו נא ליצור קשר עם research-feedback@wikimedia.org.

אנו מודים לכם שוב על המשוב שלכם!

קרן ויקימדיה

"אנא שימו לב לכך שבכל אירוע של הבדל במשמעות או בפרשנות בין הגרסה האנגלית המקורית של מדיניות הפרטיות הזאת לבין תרגום, תינתן עדיפות לגרסה המקורית האנגלית."