Survey Privacy Statement/fa

From the Wikimedia Foundation Governance Wiki
Jump to navigation Jump to search

این بیانیه شرح می‌دهد که چگونه و در چه زمانی ویکی‌مدیا اطلاعاتی را که از طریق این نظرسنجی بدست‌می‌آورد گردآوری، استفاده و به‌اشتراک‌گذاری می‌کند.

لطفاً توجه کنید که این نظرسنجی از طریق فرم گوگل انجام‌می‌شود. این بدان معناست که استفاده‌ی گوگل از اطلاعات شما تابع قوانین حفظ حریم شخصی و شرایط استفاده‌ی گوگل است.

هدف از نظرسنجی

ما به بازخورد شما نیاز داریم! ویکی‌مدیا می‌کوشد تا عملیات و فعالیت‌های ما را بهبود بخشد. به عنوان بخشی از تلاش‌ها برای بهبود، ما ممکن است هرازچندگاهی خواهان دریافت بازبینی عمومی و بحث در مورد مشکلات‌مان از طریق مکانیزم‌های بازخوردی مانند نظرسنجی شویم. این نظرسنجی کوتاه به ما در یادگیری بیشتر در مورد کاربران‌مان و چگونگی بهبود پروژه‌ها و سرویس‌های ویکی‌مدیا کمک می‌کند.

اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم

علاوه بر اطلاعاتی که در پاسخ خود به نظرسنجی با ما در میان می‌گذارید ما ممکن است اطلاعات دیگری مانند نشانی آی‌پی، زمان شروع و پایان نظرسنجی توسط شما، و هر داده‌ی دیگری که توسط شما دراختیار ما قرار می‌گیرد و یا به ما منتقل می‌شود را ببینیم.

به‌اشتراک‌گذاری و افشای اطلاعات

به استثنای شرایطی که در ذیل آمده‌است ما اطلاعات خام جمع‌آوری‌شده از طریق این نظرسنجی را تنها با کارمندان ویکی‌مدیا، پیمان‌کاران، ارائه‌دهندگان خدمات به ویکی‌مدیا، و داوطلبان تحت توافق عدم افشای اطلاعات که لازم است این اطلاعات را پردازش کنند به اشتراک‌ می‌گذاریم. ما ممکن است آمارهای گمنام یا جمع‌بندی‌شده مربوط به نتایج نظرسنجی را با عموم به‌اشتراک بگذاریم، به طور مثال از طریق وب‌سایت و یا وبلاگ‌مان. ما با جزئیات بیشتر در اینجا توضیح می‌دهیم که چه اطلاعاتی را ما اطلاعات عمومی تلقی می‌کنیم و این اطلاعات چه لیسانس‌هایی خواهند داشت.

در صورت لزوم قانونی، داشتن اجازه از شما، برای حفاظت از حقوق، حریم شخصی، امنیت، کاربران و یا عموم، یا زمانی که لازم باشد شرایط استفاده‌مان یا هر سیاست دیگر ویکی‌مدیا را اجرا کنیم ما ممکن است اطلاعات جمع‌آوری شده را افشا کنیم.

اطلاعات مهم

ویکی‌مدیا یک ارگان جهانی‌ متعهد به ترویج دانش آزاد و باز است. با ارسال پاسخ خود از طریق این نظرسنجی به ما شما موافقت خود را با انتفال، ذخیره، و استفاده از اطلاعات جمع‌آوری شده در ایالات متحده‌ی آمریکا و کشورهای دیگر اعلام می‌کنید.

ویکی‌مدیا اهمیت حریم شخصی کاربر را درک می‌کند. به همین دلیل ما تلاش می‌کنیم تا کاربران خود را از افشای بدون‌مجوز، استفاده، و نابودسازی اطلاعاتی که نگاهداری می‌کنیم محافظت کنیم. اطلاعات خام و اطلاعاتی که که از طریق آن کاربر ممکن است شناسایی شود (اگر چنین اطلاعاتی وجود داشته باشد) در بازه‌ی ۹۰ روز پاک خواهند شد. اطلاعاتی که از طریق آن‌ها کاربر قابل شناسایی نیست، اطلاعات انبوه، و اطلاعات گمنام ممکن است برای همیشه نگه‌داری شوند.

باز هم از اینکه بازخورد خود را در اختیار ما قرار می‌دهید سپاس‌گزاریم!

بنیاد ویکی‌مدیا


لطفاً توجه کنید که در صورت وجود تفاوت در معنا یا برداشت بین نسخه‌ی اصل انگلیسی این بیانیه و ترجمه‌ی آن، نسخه‌ی اصل انگلیسی اولویت دارد.