بیانیه محرمانگی پرسشنامه کمک به کاربران جدید

  From the Wikimedia Foundation Governance Wiki

  این بیانیه چگونگی جمع‌آوری و اشتراک‌گذاری اطلاعاتی است که ما از شرکت‌کنندگان در پرسشنامه جمع‌آوری می‌کنیم. توجه کنید که در صورت هرگونه تفاوت یا تفسیر متفاوت بین نسخه انگلیسی این بیانیه محرمانگی و ترجمه آن، نسخه انگلیسی ارجحیت دارد.

  دلیل پرسشنامه

  ما از باخوردتان ممنونیم! این پرسشنامه به ما کمک می‌کند تا درک کنیم کاربران تازه‌وارد قصد انجام چه کاری در ویکی‌پدیا را دارند تا بتوانیم آنها را به منابع مفید متصل کنیم و در نهایت از باخوردشان استفاده کنیم تا قابلیت‌های جدید بسازیم.

  چه اطلاعاتی جمع‌آوری می‌شود

  این پرسشنامه پاسخ‌هایی که به سوالات می‌دهید را جمع‌آوری می‌کند؛ دو نوع پاسخ وجود دارد: پاسخ‌های تعریف‌شده و پاسخ‌های آزاد. ما به طور خودکار نام کاربری شما و زبان ویکی‌پدیا که شما استفاده می‌کنید را جمع‌آوری می‌کند. اگر شما نشانی ایملیتان را با به اشتراک بگذارید، ما آن را به ترجیحات کاربریتان اضافه می‌کنیم اما در پاسختان به این پرسشنامه جمع‌آوری نخواهد شد.

  اشتراک‌گذاری و افشای اطلاعات

  نتایج این پرسشنامه به این شکل علنی خواهد شد. داده‌ها در پاسخ‌های از پیش‌تعریف شده با یکدیگر جمع می‌شود و پاسخ‌های آزاد نمونه‌گیری شده و نام کاربری از آن حذف می‌شود و در وب‌گاه mediawiki.org منتشر خواهد شد. به همین دلیل ما قویا از شما درخواست می‌کنیم که نام واقعی، حساب کاربری، آدرس ایمیل یا دیگر اطلاعات شخصی را در پاسخ‌های آزاد ننویسید. اگر شما اعلام کنید که می‌خواهید در آینده با شما در مورد کمک درباره ویرایش تماس گرفته شود. بنیاد ویکی‌مدیا ممکن است به شما در این رابطه ایمیل بزند. اطلاعات خام با کارمندان بنیاد،‌ افراد قراردادی و داوطلبانی که نیاز به پروسس کردن این اطلاعات داشته باشند به اشتراک گذاشته خواهد شد ولی این افراد تحت اجبار قانونی عدم افشا هستند و آن را به جز موارد ذیل افشا نخواهند کرد. ما ممکن است اطلاعات شما را در صورتی که قانون ما را مجبور کند، یا زمانی که اجازه شما را داشته باشیم، یا هنگامی که نیاز داشته باشیم از حقوقمان، محرمانگی‌مان، امینت‌مان، کاربرانمان، یا عموم مردم حفاظت کنیم. همچنین هنگامی که برای اعمال شرایط استفاده‌ یا دیگر سیاست‌های ویکی‌مدیا به افشا نیاز داشته‌باشیم.

  مجوز پاسخ‌های پرسشنامه

  با پاسخ در بخش پاسخ‌های آزاد پرسشنامه، شما تایید می‌کنید که پاسخ‌های توسط ما ضبط شود و تایید می‌کنید که این پاسخ‌ها به مالکیت عمومی تحت مجوز Creative Commons Zero 1.0 (متن کامل: https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/) اهدا شود.

  اطلاعات مهم

  بنیاد ویکی‌مدیا یک سازمان جهانی متعهد به گسترش دانش آزاد و رایگان است. در ثبت پاسختان، شما متوجه هستید که این اطلاعات به بنیاد ویکی‌مدیا منتقل، جمع‌آوری، ثبت، پروسس، افشا و به انحای دیگر در ایالات متحده آمریکا تحت این بیانیه محرمانگی استفاده خواهد شد. شما همچنین متوجه هستید که این اطلاعات از ایالات متحده آمریکا می‌تواند به کشورهای دیگر منتقل شود تا اهداف بیان شده را به ثمر برساند. این کشورها ممکن است قوانین متفاوت یا سخت‌گیری کمتری در قبال حفاظت اطلاعات شخصی داشته‌باشند.

  ویکی‌مدیا اهمیت محرمانگی کاربران را درک می‌کنید. به همین دلیل ما تلاش می‌کنیم تا کاربران را از افشا یا استفاده بدون اجازه از اطلاعاتی که ما نگه‌داری می‌کنیم صورت نگیرد. اطلاعات جمع‌آوری شده در این پرسشنامه در کمتر از یک‌سال حذف، یا ناشناس‌سازی خواهد شد. لطفا راهنمای نگه‌داری داده‌های ما را برای اطلاعات بیشتر ببنید.

  در صورت داشتن سوال در مورد این پرسشنامه با این آدرس تماس بگیرید: bevellin@wikimedia.org.

  ممنون از بازخورد بنیاد ویکی‌مدیا