Legal:Положення про конфіденційність вітального опитування нових користувачів

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Legal:New User Welcome Survey Privacy Statement and the translation is 100% complete.
Бажаєте допомогти з перекладом? Перекладіть решту сторінок.

Ця заява про конфіденційність є доповненням до Політики конфіденційності Wikimedia Foundation для учасників Вітальне опитування нових користувачів. Ми описуємо те, як ми збираємо, використовуємо, передаємо, зберігаємо та видаляємо інформацію, яку отримуємо від учасників.

Резюме Заяви про конфіденційність
Вітальне опитування нових користувачів
Від Команда зростання та Команда стратегії дизайну
illustration
Дані, які ми збираємо, будуть використовуватися для відкритого аналізу та дослідження
Дані, що збираються
ВідповідіТак
ЗаписиНі
Дані, що публікуються
НеідентифікаційніНі
ІдентифікаційніНі
Доступ до даних
Wikimedia FoundationТак
ВолонтериНі
ІншеТак
Зберігання та видалення даних
Зберігання необроблених даних90 днів
Розташування данихСША та інші країни
Ознайомтеся з повною версією Заяви про конфіденційність


іконка Збір та використання інформації

Чому ми збираємо вашу інформацію

Цей проект допоможе нам покращити користувацький досвід. Ми будемо використовувати інформацію, яку ви надаєте нам, щоб:

Щоб отримати більше інформації про цей проект, перегляньте його сторінку.

Як ми збираємо вашу інформацію

Відповіді збираються через інструмент, розроблений Командою Зростання, і зберігаються на наших серверах; більше інформації знайдете на сторінці проєкту.

Яку інформацію ми збираємо

Якщо ви вирішите взяти участь, ми попросимо вас надати наступні види інформації:

Відповіді на питання
такі як визначені відповіді або відповіді у довільній формі

іконка Передача

Як ми передаємо вашу інформацію

Публікація: Ми будемо публікувати ідентифікаційні дані (такі як прямі цитати із зазначенням автора) та неідентифікаційні дані (такі як анонімні цитати, статистика або інші узагальнені дані). To facilitate this publishing, you agree to license your copyrightable contributions under the terms of Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 and 4.0.

Доступ: Необроблені дані будуть передаватися лише персоналу Wikimedia, її підрядникам та постачальникам послуг, яким необхідно обробляти цю інформацію, і які повинні виконувати обов’язки зі збереження конфіденційності.

Інша передача: Ми можемо розкривати будь-яку зібрану інформацію, коли це вимагається законодавством, коли ми маємо ваш дозвіл, коли це потрібно для захисту наших прав, конфіденційності, безпеки, користувачів або громадськості, і коли це необхідно для здійснення наших Умов використання або будь-якої іншої політики Wikimedia.

іконка Захист

Період, протягом якого ми зберігаємо вашу інформацію

Необроблені дані, що збираються нами, будуть видалені, деідентифіковані або узагальнені протягом 90 днів. Перегляньте наше керівництво зі зберігання даних, щоб отримати більше інформації.

З ким зв’язатися

Якщо у вас є питання, напишіть електронного листа на адресу: kstoller@wikimedia.org. Учасникам, які бажають змінити надану ними інформацію, здійснити до неї доступ або видалити її, слід зв’язатися з нами зі своїми запитами.


Слід пам’ятати, що у випадку існування будь-яких розбіжностей у значенні чи тлумаченні між оригінальним англійським текстом цієї Заяви про конфіденційність та його перекладом переважну силу має оригінальний текст англійською мовою.