Legal:Survey Privacy Statement for Schema Revision 15266417/uk

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Legal:Survey Privacy Statement for Schema Revision 15266417 and the translation is 94% complete.

Ця заява описує, як і коли Фонд Вікімедіа збирає, використовує та поширює інформацію, яку ми отримуємо від учасників опитування.

Будь ласка, зверніть увагу, що це опитування зроблено у Google Forms, отже Google використовує Вашу інформацію відповідно до їхньої політики конфіденційності та умов використання.

Мета опитування

Ми вдячні за Ваш відгук! Це коротке опитування дозволить нам зрозуміти як користувачі використовують Вікіпроекти та зрозуміти, як нам їх поліпшити. Щоб відрізнити це опитування від попередніх та майбутніх опитувань Фонду Вікімедіа, це є опитування версії №15266417.

Яку інформацію ми збираємо

Окрім тієї інформації, що міститься у Ваших відповідях, ми також можемо бачити іншу інформацію, включаючи Вашу IP адресу, коли Ви почали та завершили це опитування, переглянуті сторінки, Ваші відповіді, а також будь-які інші дані, які Ви надасте чи які передасте нам. Для того, щоб допомогти нам дізнатися, як і чому наші користувачі відвідують Вікіпроекти, ми пов'яжемо Ваші відповіді на опитуванні із зібраними даними про переглянуті сторінки.

Поширення інформації та її розкриття

Це опитування збирає два типи даних: відповіді, що Ви надаєте, та інформацію на кшталт IP адрес та переглянутих сторінок. Ми опублікуємо усі «сирі» дані опитування у формі, в якій нам надали їх користувачі, окрім тих відповідей, що були введені у вільній формі у текстове поле під назвою «Інше».

Уся інша «сира» зібрана інформація, наприклад, перегляд сторінок, буде поширена тільки із працівниками Фонду Вікімедіа, підрядниками, постачальниками послуг та волонтерами, яким вона буде потрібна для обробки, і які підписали зобов'язання з нерозголошення, за винятком кількох випадків, описаних нижче. Ми можемо публічно поширювати анонімізовану чи узагальнену статистику, що стосуватиметься результатів опитування, зокрема на наших сайті та блозі.

Ми можемо розкрити будь-яку зібрану інформацію за вимогою закону, коли у нас є Ваш дозвіл, коли нам потрібно захистити наші права, конфіденційність, користувачів чи громадськість і коли необхідно забезпечити наші правила використання чи будь-яку іншу політику Вікімедіа.

Важлива інформація

Фонд Вікімедіа — це міжнародна організація, яка прагне просувати вільні та відкриті знання. Надаючи відповідь, Ви погоджуєтеся на передачу, зберігання та використання зібраної інформації у Сполучених Штатах та інших місцях, де може бути необхідно здійснювати зазначені вище мету та цілі.

Фонд Вікімедіа усвідомлює важливість конфіденційності користувачів. Тому ми намагаємося захистити наших користувачів від несанкціонованого розкриття, використання чи знищення інформації, яку ми збираємо. Персональні дані, які дають можливість ідентифікувати особу, (якщо такі будуть) будуть знищені протягом 90 днів. Деякі типи «сирих» непублічних даних, таких як IP адреси чи інформація про «юзер-агента», буде узагальнено, анонімізовано чи знищено протягом 90 днів. Певні типи інформації, яка не дає можливості ідентифікувати особу, узагальнені чи анонімізовані дані, можуть зберігатися протягом невизначеного часу. Прочитайте наші принципи зберігання даних для більш детальної інформації.


І ще раз спасибі за Ваш відгук!


Фонд Вікімедіа


Будь ласка, зауважте, що у випадку розбіжностей у значенні чи інтерпретації між оригінальною англомовною версією цієї політики та перекладом оригінальна англомовна версія має перевагу.