Політика:Доступ до непублічних персональних даних/Винятки для неповнолітніх

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Access to nonpublic personal data policy/Underage exemptions and the translation is 100% complete.

Політика доступу до непублічної інформації Фонду Вікімедіа — це затверджена радою політика, що встановлює мінімальний поріг для тих, кому Фонд Вікімедіа надасть право отримати доступ до чутливої інформації, зокрема чек'юзерів, приховувачів чи VRT. У рамках цієї політики, члени VRT мусять мати не менше 16 років, а всі інші тримачі розширених прав (такі як чек'юзери чи приховувачі) — не менше 18. Інколи можуть траплятися довірені користувачі, які не відповідають загальним вимогам до віку і заслуговують на розгляд можливого винятку з цієї політики. Якщо ви бажаєте, щоб вас розглянули як можливий виняток, ви можете написати на пошту ca@wikimedia.org. Ниже описана загальна процедура, яка послідує далі:

  1. Виняток має бути схвалений і Юридичним відділом (General Counsel або представником) і Відділом залучення спільноти (Chief of Community Engagement або представником).
  2. Відділи розглянуть заявника і визначать їх відповідність.
  3. Після схвалення обома відділами, буде подано рекомендацію до виконавчого директора, який зберігає за собою право надати виняток згідно з Політикою про делегування права приймати політичні рішення.
  4. Після схвалення виконавчим директором, користувач матиме пройти звичайні вибори спільнотою чи процес відбору.
  5. Користувач отримає прохання поставити власний підпис і підпис одного з батьків чи опікунів під видозміненою версією Угоди про конфіденційність, яку їм буде прямо надіслано за умов схвалення. Користувача буде позначено як неповнолітнього на відповідній дошці оголошень.
Сторінки про конфіденційність