Jump to content

Wikimedia ziedotāju konfidencialitātes politika

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Donor privacy policy and the translation is 97% complete.
Outdated translations are marked like this.

Laipni lūdzam!

Laipni lūdzam Wikimedia Foundation ziedotāju konfidencialitātes politikā. Organizācija Wikimedia Foundation ("WMF") ir ieviesusi šo politiku, lai aizsargātu ziedotāju tiesības uz konfidencialitāti. Mēs apzināmies, ka ziedotājiem ir svarīgi, kā tiek izmantota un kopīgota viņu personas informācija, un augstu vērtējam mūsu ziedotāju konfidencialitāti un drošību. Šajā ziedotāju konfidencialitātes politikā ir aprakstīta mūsu prakse attiecībā uz ziedotāju informācijas apkopošanu, izmantošanu, uzglabāšanu, aizsargāšanu un atklāšanu. Lūdzu, rūpīgi izlasiet šo politiku kopā ar lietošanas noteikumiem. Mēs nepārdosim, nemainīsim vai neizīrēsim jūsu konfidenciālo personas informāciju.

Svarīga informācija

Veicot ziedojumu organizācijai WMF, jūs apzināties, ka jūsu informācija šajā politikā minētajos nolūkos tiks apkopota, pārsūtīta, apstrādāta, uzglabāta, atklāta un izmantota ASV un citās atrašanās vietās, kurās, salīdzinājumā ar jūsu valsti, var būt atšķirīgi vai ne tik stingri datu aizsardzības tiesību akti. Ja nepiekrītat ziedotāju konfidencialitātes politikas noteikumiem un WMF lietošanas noteikumiem, lūdzu, nekavējoties pārtrauciet Wikimedia Fundraising pakalpojumu izmantošanu (kā definēts tālāk).

Definīcijas

WMF”, “mūs”, “mēs” un “mūsu” attiecas uz Wikimedia Foundation.

Ziedotāju konfidencialitātes politika” un “politika” attiecas uz šo dokumentu.

Personas informācija” ir informācija, ko sniedzat mums/ko mēs no vai par jums apkopojam, izmantojot labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumus, un kas var jūs identificēt vai tikt izmantota, lai jūs identificētu. Vairāk informācijas skatiet sadaļā Kādu informāciju mēs apkopojam.

Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumi” ir Wikimedia Foundation labdarības līdzekļu vākšanas vietnes, piemēram, donate.wikimedia.org, kā arī ar labdarības līdzekļu vākšanu saistīti e-pasta ziņojumi no WMF un ar labdarības līdzekļu vākšanu saistīti reklāmkarogi citās Wikimedia Foundation vietnēs.

Uz ko attiecas šī politika

Šī Ziedotāju konfidencialitātes politika attiecas uz tās informācijas apkopošanu, pārsūtīšanu, apstrādi, uzglabāšanu, atklāšanu un izmantošanu, ko apkopojam no jums, kad veicat ziedojumu organizācijai Wikimedia Foundation vai izmantojat Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumus (“Ziedotāju informācija”). Šī politika neattiecas jūsu informācijas apkopošanu, pārsūtīšanu, apstrādi, glabāšanu, atklāšanu un izmantošanu saistībā ar citu WMF projektu vai funkciju, piemēram, Wikipedia, izmantošanu. Lai šajā ziņā saņemtu plašāku informāciju par WMF konfidencialitātes praksi, lūdzu, pārskatiet mūsu galveno Konfidencialitātes politiku. Šī politika neattiecas arī uz tādas informācijas apkopošanu, pārsūtīšanu, apstrādi, glabāšanu, atklāšanu un izmantošanu, kas apkopota no jums, kad veicāt ziedojumu Wikimedia sadarbības partnerim, piemēram, nodaļai, vai kā citādi mijiedarbojāties ar to. Lai iegūtu plašāku informāciju par šo organizāciju konfidencialitātes praksi, lūdzu, pārskatiet to konfidencialitātes politikas.

Kādu informāciju mēs apkopojam

Jums mijiedarbojoties ar mūsu ziedošanas lapām, veicot ziedojumu, piedaloties donoru apsekojumā, sniedzot atgriezenisko saiti par ziedošanu vai citāti izmantojot Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumus, WMF var apkopot noteiktus jūsu personas datus: jūsu vārdu, kontaktinformāciju (piemēram, adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi, identifikācijas numuru, kas norādīts valsts izdotā identifikācijas dokumentā), finanšu informāciju (piemēram, bankas konta numuru), ierīces informāciju (piemēram, IP adresi, tīmekļa pārlūkprogrammas lietotāja aģenta informāciju), demogrāfisko informāciju (piemēram, dzimumu vai vecumu) un informāciju par interesēm un piederību. Mēs varam arī apkopot šādu personas informāciju par ziedotājiem ASV, izmantojot publiskus un citus komerciāli pieejamus avotus.

Mēs arī apkopojam vai automātiski saņemam citu noteiktu informāciju, piemēram, informāciju par:

 • tīmekļa lapu, kas jūs novirzīja uz mūsu ziedojumu lapām;
 • summu, ko ziedojāt;
 • mūsu lapām, kuras jūs pieprasījāt un apmeklējāt;
 • katra mūsu ziedojumu lapā veiktā pieprasījuma datumu un laiku;
 • jūsu iesniegtajiem komentāriem un ieteikumiem;
 • jūsu saraksti ar WMF;
 • jebkuru citu informāciju, ko mums sniedzat.

Mēs nodrošinām ziedotāju informācijas konfidencialitāti — tas nozīmē, ka nekopīgosim šo informāciju ārpus Wikimedia Foundation, izņemot gadījumus, kad tas atļauts šajā politikā, vai anonimizētā veidā.

Sīkfaili un citas izsekošanas tehnoloģijas

Kad mijiedarbojaties ar Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumiem, mēs varam izmantot automātisku datu apkopošanu un citas lokāli glabātu datu tehnoloģijas, piemēram, izsekošanas pikseļus, JavaScript, sīkfailus un lokālo krātuvi, lai apkopotu noteiktu informāciju par jūsu ierīci.

WMF izmanto sīkfailus un citus lokāli glabātus datus, lai uzlabotu jūsu ziedošanas pieredzi. Mēs arī izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu tiešsaistes vides drošību un labāk izprastu ziedotāju preferences un darbības ar Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumiem. Kopumā sīkfaili un citi lokāli kopīgoti dati tiek izmantoti, lai:

 • palīdzētu Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumiem darboties un nodrošināt jums jaunu un atbilstošu saturu;
 • nodrošinātu personalizētu pieredzi, saglabājot jūsu preferences, lai tās varētu tikt izmantotas, kad nākamreiz apmeklēsiet Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumus;
 • analizētu ziedošanas procesu rezultātus, lai mēs varētu labāk izprast un uzlabot to darbību jums un citiem WMF ziedotājiem;
 • analizētu mijiedarbību ar labdarības līdzekļu vākšanas e-pasta ziņojumiem, lai mēs varētu precizēt un uzlabot ziedošanas procesu.

Lai iegūtu papildinformāciju par sīkfailu un līdzīgu izsekošanas tehnoloģiju izmantošanu, lūdzu, skatiet mūsu paziņojumu par sīkfailiem.

Ar sīkfailiem un citām izsekošanas tehnoloģijām apkopoto datu ierobežošana

Mēs uzskatām, ka šo datu apkopošana palīdz uzlabot jūsu ziedošanas pieredzi. Tomēr savas pārlūkprogrammas iestatījumos varat noņemt vai atspējot dažus vai visus sīkfailus. Lai gan šis nav pilnīgs saraksts, varat ierobežot sīkfailu un citu lokāli kopīgotu datu izmantošanu savā ierīcē:

 • noņemot vai atspējojot noteiktus lokāli saglabātus datus savas pārlūkprogrammas iestatījumos;
 • izmantojot pārlūkprogrammu, kura var bloķēt trešās puses sīkfailus;
 • instalējot spraudni, kas bloķē lokāli saglabātos datus (ja pieejams).

Lai gan ziedojumus organizācijai WMF, izmantojot Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumus, ir iespējams veikt bez sīkfailiem un citiem lokāli glabātiem datiem, lūdzu, ņemiet vērā, ka šo funkciju atspējošana vai noņemšana var ietekmēt navigāciju šajās vietnēs un pieredzes personalizāciju.

Neizsekot

Organizācija WMF ir apņēmusies aizsargāt informāciju, kas tiek apkopota no visiem ziedotājiem. Mēs nekopīgojam šo informāciju ar trešajām pusēm, izņemot īpašos gadījumos, kas aprakstīti šīs politikas sadaļā “Ziedotāju informācijas kopīgošana”. Tā kā šādā veidā aizsargājam visus ziedotājus, mēs nemainām savu uzvedību, reaģējot uz tīmekļa pārlūka signālu Neizsekot. Informāciju par DNT Wikimedia tīmekļa vietnēs, lūdzu, skatiet Wikimedia Foundation Konfidencialitātes politikas BUJ.

Kā mēs izmantojam ziedotāju informāciju

No jums apkopoto ziedotāju informāciju mēs izmantojam vispārīgiem administrēšanas nolūkiem un mūsu labdarības līdzekļu vākšanas procesu darbības nodrošināšanai. Tas ietver:

 • Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumu administrēšanu;
 • informācijas sniegšanu par gaidāmiem labdarības līdzekļu vākšanas pasākumiem un citām WMF darbībām;
 • pateicības izteikšanu par ziedojumu;
 • valodas preferenču iestatīšanu.

Mēs veicam iepriekš minētās darbības, lai pārvaldītu mūsu līgumiskās attiecības ar jums, un mūsu likumīgajām interesēm par Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumu pārvaldību.

No jums apkopoto ziedotāju informāciju arī izmantojam, lai izpildītu dažādas saistības attiecībā uz lietvedību un ziņošanu. Tas ietver: ziedojumu kvīšu izplatīšanu;

 • mūsu iekšējo reģistru testēšanas funkciju uzturēšanu;
 • atbilstības nodrošināšanu piemērojamajām nodokļu prasībām;
 • ziņošanu attiecīgām valsts aģentūrām tiesību aktos noteiktajā kārtībā;
 • informēšanu par ievērojamām izmaiņām šajā politikā un saistītās politikās.

Mēs veicam iepriekš minētās darbības, lai ievērotu mūsu juridiskās saistības, un mūsu likumīgajās interesēs attiecībā uz ziedojumu procesu pārvaldību.

Turklāt no jums apkopoto ziedotāju informāciju izmantojam, lai uzlabotu un atjauninātu Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumus. Tas ietver:

 • satura individuālu pielāgošanu (vairāk informācijas skatiet zemāk);
 • ziedotāju intereses par WMF izprašanu;
 • mūsu labdarības līdzekļu vākšanas procesu un pasākumu uzlabošanu;
 • iekšējas analīzes, piemēram, izpētes un analītikas, veikšanu;
 • papildu aizsardzības nodrošināšanu;
 • aptauju un datu pārskatu sniegšanu.

Mēs veicam iepriekš minētās darbības savās likumīgajās interesēs, piemēram, lai uzlabotu un aizsargātu mūsu labdarības līdzekļu vākšanas procesus un pasākumus.

Ja apstrāde pamatojas uz jūsu piekrišanu, varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā atbilstoši piemērojamajiem tiesību aktiem.

Individuāli pielāgotu pakalpojumu sniegšana

Lai uzlabotu jūsu pieredzi saistībā ar Wikimedia līdzekļu vākšanas pakalpojumiem, mēs izmantojam ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu, lai pielāgotu mūsu reklāmkarogu valūtu, saturu un valodu. Atkarībā no jūsu mijiedarbības ar iepriekšējiem ziņojumiem un reklāmkarogiem mēs arī varam pielāgot jums redzamos vai nosūtītos līdzekļu vākšanas reklāmkarogus.

Piekļuve savai ziedotāja informācijai

WMF cītīgi strādā, lai precīzi apstrādātu un uzturētu ziedotāju informāciju. Ja vēlaties piekļūt savai personas informācijai, kas ir mūsu rīcībā, labot, atjaunināt, ierobežot, aizliegt vai dzēst to, iebilst pret šādas informācijas apstrādi vai ja vēlaties pieprasīt personas informācijas elektronisku kopiju, lai pārsūtītu to citai organizācijai (ciktāl šādu datu pārsūtīšanu jums atļauj piemērojamie tiesību akti), lūdzu, informējiet mūs, saziņai izmantojot šo e-pasta adresi: donate@wikimedia.org. Lai gan veiksim pamatotus pasākumus, lai izpildītu jūsu pieprasījumu atbilstoši piemērojamajiem tiesību aktiem, noteiktās situācijās varam to neizpildīt (piemēram, ja nevaram pienācīgi pārbaudīt jūsu identitāti, lai varētu sniegt piekļuvi personas informācijai, ja mums atbilstoši tiesību aktiem attiecīgā laikā ir jāglabā informācija vai mums nav atbilstošu tehnoloģiju, lai mainītu vai dzēstu informāciju).

Visi e-pasta ziņojumi, kas nosūtīti saistībā ar Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumiem (izņemot kvītis vai administratīvos paziņojumus), ietver vienkāršu abonementa anulēšanas iespēju. Ja vēlaties mainīt savas saziņas preferences, jūs (vai pilnvarots pārstāvis) varat informēt mūs, jebkurā laikā sazinoties pa e-pastu (donate@wikimedia.org) vai noklikšķinot uz abonementa anulēšanas saites e-pasta ziņojumā, ko saņēmāt no mums.

Ziedotāju informācijas kopīgošana

Mēs saprotam, ka ziedotāji var vēlēties palikt anonīmi, tāpēc cenšamies godināt šādas prasības un saglabāt jūsu anonimitāti. Tomēr ierobežotos apstākļos tālāk minētajās situācijās mēs varam izmantot un kopīgot ziedotāju informāciju. Mēs nepārdosim, nemainīsim vai neizīrēsim jūsu konfidenciālo personas informāciju.

Ar jūsu atļauju. Ar jūsu piekrišanu varam kopīgot jūsu informāciju noteiktam mērķim. Piemēram, varam sniegt ziedotājiem iespēju, ka viņu vārds tiek publiski saistīts ar ziedojumu.

Anonimizētā veidā. Varam publicēt vai kopīgot anonimizētu ziedotāju informāciju. Piemēram, varam kopīgot anonimizētas datu kopas, lai parādītu ziedojumu tendences.

Komentāri un ieteikumi. Varam anonīmā veidā publicēt ziedotāju sniegtos komentārus un ieteikumus, tostarp reklāmas materiālos. Retos gadījumos, kad šāda ziedotāja informācija tiek publicēta, tas tiks veikts tikai ar jūsu rakstisku piekrišanu (kas var būt sniegta elektroniski).

Tiešsaistes maksājumu apstrādātāji. Lai nodrošinātu tiešsaistes ziedojumu iespēju, sadarbojamies ar maksājumu apstrādātājiem. Kad ar kredītkarti, debetkarti vai cita veida tiešsaistes maksājumu veicat ziedojumu organizācijai WMF, izmantojot Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumus, jūs pārsūtāt savus maksājuma datus tieši maksājumu apstrādātājam. Mēs cenšamies izmantot līgumus un citus mehānismus, lai nodrošinātu, ka šie apstrādātāji saglabā jūsu informācijas konfidencialitāti. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka organizācija WMF nav atbildīga par šo apstrādātāju konfidencialitātes praksi. Lai iegūtu plašāku informāciju par attiecīgā maksājumu apstrādātāja praksi, skatiet tā konfidencialitātes politikas.

Citi pakalpojumu sniedzēji. Mēs izmantojam trešās puses pakalpojumu sniedzējus vai darbuzņēmējus, kuri palīdz organizēt un veicināt Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumu darbību vai nodrošināt mūsu līdzekļu vākšanas darbību un uzlabot jūsu pieredzi to izmantošanā. Daži mūsu pakalpojumu sniedzēji lūdz mūs ievietot saites uz to konfidencialitātes politikām; saraksts ar šiem pakalpojumu sniedzējiem un saitēm uz to politikām ir pieejams šajā lapā. Mēs šiem pakalpojumu sniedzējiem vai darbuzņēmējiem nepieciešamības gadījumā varam sniegt piekļuvi jūsu personas informācijai vai informācijai, kas nav personas informācija, lai viņi varētu sniegt savus pakalpojumus vai mēs varētu izmantot viņu rīkus un pakalpojumus. Lai gan mēs nevaram nodrošināt trešās puses sniedzēju pakalpojumu konfidencialitāti un drošību, mēs cenšamies izmantot līgumus un citus mehānismus, lai nodrošinātu, ka šie pakalpojumu sniedzēji vai darbuzņēmēji izmanto jūsu informāciju atbilstoši šīs politikas principiem.

Tiesisku apsvērumu dēļ. Noteiktos, retos gadījumos, kas atbilst mūsu leģitīmajām interesēm un/vai kad jāpilda mūsu juridiskie pienākumi, mēs varam piekļūt, saglabāt vai atklāt publiskām iestādēm vai citām personām jūsu personas datus, ja mēs pamatoti uzskatām, ka tas ir nepieciešams, lai izpildītu derīgu un juridiski izpildāmu rīkojumu, orderi, tiesas rīkojumu, tiesību aktu vai noteikumu, vai citu juridisku vai administratīvu rīkojumu. Ja uzskatām, ka konkrēts pieprasījums atklāt ziedotāja informāciju nav spēkā vai ļaunprātīgi izmanto esošo tiesību sistēmu, un attiecīgais ziedotājs pats nevēlas iebilst pret informācijas atklāšanu, mēs centīsimies iebilst pret šo pieprasījumu. WMF apņemas paziņot jums e-pastā vismaz desmit (10) kalendārās dienas (ja iespējams) iepriekš, pirms atklāsim jūsu personas informāciju, reaģējot uz juridisku prasību. Tomēr, iespējams varēsim paziņot tikai tad, ja nebūsim likumīgi ierobežoti ar jums sazināties, nepastāvēs ticams miesas bojājumu apdraudējums, kas var rasties, informējot jūs par pieprasījumu, un jūs būsiet sniedzis e-pasta adresi vai citu aktuālu kontaktinformāciju.

Šīs politikas saturs nav paredzēts, lai ierobežotu juridiskus iebildumus vai aizstāvības, kas jums var rasties attiecībā pret trešās puses pieprasījumu (civilu, kriminālu vai valdības izdotu) par jūsu informācijas atklāšanu. Ja ir izveidots šāds ar jums saistīts pieprasījums, iesakām nekavējoties meklēt juridisku palīdzību.

Ja organizācija tiek nodota. Ja mainīsies visi vai ievērojama daļa WMF īpašnieku (kas ir ļoti mazticams) vai ja mēs veiksim reorganizāciju (piemēram, apvienošanu, konsolidāciju, vai iegādi), ņemot vērā mūsu leģitīmās intereses, jūsu personas informācija var tikt pārsūtīta. Mēs jūs informēsim, izmantojot Wikimedia vietnes un paziņojumu WikimediaAnnounce-L vai līdzīgu adresātu sarakstu, vismaz trīsdesmit (30) kalendārās dienas pirms jebkādas personas informācijas pārsūtīšanas vai citas ziedotāju konfidencialitātes politikas piemērošanas.

Lai aizsargātu jūs, mūs vai citus. Nepieciešamības gadījumā mēs varam izmantot vai kopīgot jūsu personas informāciju, lai: novērstu vai izmeklētu mūsu lietošanas noteikumu, šīs Ziedotāju konfidencialitātes vai jebkādu Fonda vai lietotāju kopienas politiku iespējamus pārkāpumus; veiktu izmeklēšanu un aizsargātu sevi pret tiesiskiem apdraudējumiem vai tiesvedības; novērstu tūlītējus un smagus miesas bojājumus personai vai tās nāvi; aizsargātu mūsu organizāciju, darbiniekus, darbuzņēmējus, lietotājus vai sabiedrību; noteiktu, novērstu vai citādi novērtētu iespējamu surogātpastu, ļaunprogrammatūru, krāpniecību, nepareizu izmantošanu, nelikumīgas darbības un drošību vai tehniskas problēmas un risinātu tās. To mēs darām, lai pārvaldītu attiecības ar jums, sekmētu mūsu leģitīmās intereses un/vai ievērotu mūsu juridiskos pienākumus.

Kā mēs aizsargājam jūsu ziedotāja informāciju

Lai nodrošinātu augsta līmeņa drošību un konfidencialitāti, WMF izmanto dažādus fiziskus, administratīvus un tehniskus pasākumus, politikas un procedūras, lai palīdzētu aizsargāt jūsu personas un finanšu informāciju no neatļautas piekļuves, izmantošanas, pārveidošanas, atklāšanas vai iznīcināšanas. Tomēr jums ir jāņem vērā, ka neviena krātuves sistēma vai datu pārsūtīšana nav 100% droša. Šī iemesla dēļ mēs nevaram garantēt, ka mūsu drošības protokoli netiks pārkāpti.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu ziedotāja informāciju

Kad saņemam personas informāciju no jums, mēs to uzglabājam visīsāko iespējamo laika posmu, kas atbilst vajadzībai uzturēt WMF ziedojumu procesu, izpratni par to un šā procesu uzlabošanu un kas atbilst mūsu pienākumiem, kas noteikti attiecīgajos tiesību aktos.

Lai iegūtu informāciju par Wikimedia vispārīgajām datu glabāšanas politikām Wikimedia projektos, lūdzu, skatiet mūsu datu glabāšanas vadlīnijas.

Wikimedia meitasuzņēmumi

Wikimedia sadarbības partneri (piemēram, nodaļas) ir neatkarīgas organizācijas, kuras dažkārt patstāvīgi veic labdarības līdzekļu vākšanu. Lai gan daži sadarbības partneri daļu savākto līdzekļu nodod organizācijai WMF, WMF nav iesaistīta šīm organizācijām veikto ziedojumu apstrādē. Wikimedia sadarbības partneriem ir atšķirīgas konfidencialitātes politikas un prakses atkarībā no vietējām juridiskajām prasībām un citiem apsvērumiem. Šī politika neietver tām veiktos ziedojumus.

Šīs Ziedotāju konfidencialitātes politikas izmaiņas

Laiku pa laikam var būt nepieciešams mainīt šo politiku, lai tā precīzi atbilstu mūsu datu apkopošanas un atklāšanas praksei. Mēs paturam tiesības šādi rīkoties, un paziņosim par šādām izmaiņām saprātīgā veidā un laikposmā. Iesakām periodiski pārskatīt mūsu Ziedotāju konfidencialitātes politikas jaunāko versiju.

Ja turpināt izmantot Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumus pēc tam, kad jebkura nākamā šīs Konfidencialitātes politikas versija stājas spēkā, jūs piekrītat šai Ziedotāju konfidencialitātes politikas versijai.

Contact us

WMF augstu vērtē ziedotāju viedokli par mūsu pakalpojumiem un politikām. Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi saistībā ar šo politiku vai saskaņā ar Ziedotāju konfidencialitātes politiku apkopoto informāciju, vēlamies, lai sazināties ar mums. Lūdzu, rakstiet uz donor@wikimedia.org vai tieši sazinieties ar mums. Lai iegūtu plašāku informāciju par konfidencialitātes praksēm, kas attiecas uz Wikimedia projektiem, lūdzu, pārskatiet mūsu galveno konfidencialitātes politiku.

Ja atrodaties Eiropas Ekonomikas zonā un ja jums ir jautājumi par jūsu personas datiem vai ja vēlaties pieprasīt piekļuvi saviem datiem vai tos atjaunināt vai dzēst, varat sazināties ar mūsu pārstāvi pa e-pastu, rakstot uz EUrepresentative.Wikimedia@twobirds.com vai pa pastu:

Bird & Bird GDPR Representative Ireland
29 Earlsfort Terrace
Dublin 2
D02 AY28
Ireland
Galvenais kontaktpunkts: Vincent Rezzouk-Hammachi

Ja esat fiziska persona un atrodaties Apvienotajā Karalistē un ja jums ir jautājumi par jūsu personas datiem vai ja vēlaties pieprasīt piekļuvi saviem datiem vai tos atjaunināt vai dzēst, varat sazināties ar mūsu pārstāvi pa e-pastu, rakstot uz UKrepresentative.Wikimedia@twobirds.com vai pa pastu:

Bird & Bird GDPR Representative Services UK
12 New Fetter Lane
London
EC4A 1JP
United Kingdom
Galvenais kontaktpunkts: Vincent Rezzouk-Hammachi

Ar mūsu Eiropas Ekonomikas zonas un Apvienotās Karalistes pārstāvi var sazināties, tikai lai uzdotu jautājumus, kas saistīti ar datu aizsardzību.

Atkarībā no jurisdikcijas jums var būt tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei jūsu valstī vai reģionā.

Šī Ziedotāju konfidencialitātes politika stājas spēkā 2021. gada 25. jūnijs. Iepriekšējās versijas ir atrodamas tālāk.

Ziedotāju konfidencialitātes politika (2019. gada aprīlis)

Ziedotāju konfidencialitātes politika (2017. gada februāris)

Ziedotāju konfidencialitātes politika (2011. gada septembris)

Ziedotāju konfidencialitātes politika (2011. gada jūlijs)

Ziedotāju konfidencialitātes politika (2009. gads)


Lūdzu, ņemiet vērā: ja šī dokumenta angļu oriģinālvalodas versijā un tulkojumā ir atšķirīgas nozīmes vai interpretācijas, priekšroka ir oriģinālajai angļu valodas versijai.

Ar privātumu saistītas lapas