Політика доступу до непублічних персональних даних — резюме

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Access to nonpublic personal data policy/Summary and the translation is 100% complete.

Це доступний для розуміння короткий виклад Політики доступу до непублічних персональних даних.

Відмова від відповідальності: Це резюме не є частиною офіційної Політики доступу до непублічних персональних даних, а також не є юридичним документом. Це — просто зручна довідка для розуміння загальної Політики доступу до непублічних персональних даних. Ставтесь до неї, як до дружнього інтерфейсу до даної Політики.

Оскільки ми вважаємо, що приватність представників спільноти Вікімедіа є найважливішою, ті учасники спільноти, що мають доступ до непублічних персональних даних, можуть оприлюднювати таку інформацію лише за певних умов, таких як:

Оскільки ми вважаємо, що оберігання приватності спільноти Вікімедіа має дуже важливе значення для Вікімедіа, ті, хто має доступ до непублічних персональних даних, повинні:

Оскільки ми цінуємо тих учасників спільноти, які беруться за виконання цієї ролі, критичної для безпеки сайтів Вікімедіа та усіх користувачів, а також хочемо захистити і їхню приватність, ми обіцяємо: