Wikimedia Foundation ziedotāju konfidencialitātes politika: noteikti pakalpojumu sniedzēju dati

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Donor privacy policy/Supplement and the translation is 100% complete.

Mūsu Ziedotāju konfidencialitātes politikā ir aprakstīti mūsu apkopotie un izmantotie personas dati, lai nodrošinātu Wikimedia līdzekļu vākšanas pakalpojumu darbību. Sniedzot šos pakalpojumus, mēs dažkārt kopīgojam personas datus ar trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, kuri palīdz sniegt un sekmēt Wikimedia labdarības līdzekļu vākšanas pakalpojumus vai palīdz nodrošināt mūsu ziedojumu lapu darbību un uzlabot jūsu pieredzi to izmantošanā. Daži no mūsu pakalpojumu sniedzējiem lūdz mūs ievietot saites uz to konfidencialitātes politikām. Saraksts ar šiem pakalpojumu sniedzējiem un saitēm uz to politikām ir pieejams zemāk.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis saraksts nav pilnīgs to pakalpojumu sniedzēju saraksts, ar kuriem kopīgojam ziedotāju personas datus; arī citi pakalpojumu sniedzēji var rīkoties ar jūsu datiem atbilstoši mūsu Ziedotāju konfidencialitātes politikai.

  • Mēs izmantojam Zendesk, lai pārvaldītu pa e-pastu saņemtos jautājumus un pieprasījumus un atbildētu uz tiem. Zendesk informācija par konfidencialitāti ir pieejama šajā saitē. Zendesk ir noteikti papildu nosacījumi, kas piemērojami noteiktās valstīs. Šos noteikumus skatiet šajā Zendesk politikassadaļā.