Polityka prywatności darczyńców Wikimedia Foundation: Wybierz informacje o polityce prywatności usługodawców

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Donor privacy policy/Supplement and the translation is 100% complete.

Nasza Polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób Fundacja gromadzi i wykorzystuje dane osobowe w celu świadczenia Usług pozyskiwania funduszy przez Wikimedia. Aby móc świadczyć te usługi, czasami udostępniamy dane osobowe innym usługodawcom, którzy pomagają nam prowadzić i usprawnić korzystanie z Usług pozyskiwania funduszy przez Wikimedia, prowadzić nasze strony z darowiznami lub zwiększyć komfort darczyńców z korzystania z takich stron. Niektórzy z usługodawców proszą o zamieszczenie linków do swoich polityk prywatności. Wykaz usługodawców i linków do ich polityk zamieszczono poniżej.

Należy pamiętać, że nie jest to wyczerpująca lista wszystkich usługodawców, którym udostępniamy dane osobowe. Dane mogą być też przetwarzane przez inne podmioty zgodnie z naszą Polityką prywatności.

  • Obsługą przesłanych pocztą elektroniczną pytań i żądań oraz odpowiedziami na nie zajmuje się firma Zendesk. Polityka prywatności Zendesk dostępna jest pod tym linkiem. W niektórych państwach Zendesk wprowadziła dodatkowe warunki specjalne. Można zapoznać się z nimi w tej części ich polityki.