Політика захисту конфіденційної інформації донорів Фонду Wikimedia: обрати дані провайдерів послуг

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Donor privacy policy/Supplement and the translation is 100% complete.

Наша Політика захисту конфіденційної інформації донорів описує персональні дані, які ми збираємо і використовуємо для здійснення управління ресурсами збору коштів фондом Wikimedia. В процесі надання цих послуг ми інколи надаємо дані провайдерам - третім особам,які допомагають організувати та вдосконалити роботу Сервісів збору коштів або допомагають підтримувати наші сторінки з інформацією про пожертвування чи покращувати послуги, якими ви користуєтеся, перебуваючи на цих сторінках. Окремі провайдери послуг просять нас розміщувати посилання на їх політики конфіденційності. Перелік цих провайдерів та посилання на їх політики конфіденційності подані нижче.

Просимо враховувати, що цей перелік не є вичерпним переліком провайдерів послуг, з якими ми можемо обмінюватися персональними даними; інші сервіси також можуть використовувати ваші дані згідно з нашою Політикою захисту конфіденційної інформації донорів.

  • Ми використовуємо Zendesk для цілей обробки та надання відповідей на запитання та запити, отримані електронною поштою. Конфіденційна інформація Zendesk розміщена за цим посиланням. Zendesk має додаткові умови, що можуть застосовуватися в окремих країнах. Для ознайомлення з ними зверніться до цього розділу політики компанії.