Pravidlá ochrany osobných údajov darcov nadácie Wikimedia: Vybrať informácie poskytovateľov služieb

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Donor privacy policy/Supplement and the translation is 100% complete.

Naše Pravidlá ochrany súkromia darcov popisujú osobné údaje, ktoré zbierame a používame z dôvodu poskytovania služieb nadáciou Wikimedia. V priebehu poskytovania týchto služieb niekedy zdieľame osobné údaje s poskytovateľmi služieb tretích strán, ktorí nám pomáhajú s prevádzkou a uľahčovaním služieb nadácie Wikimedia alebo ktorí pomáhajú prevádzkovať naše darovacie stránky alebo zlepšujú vaše skúsenosti s nimi.. Niektorí naši poskytovatelia služieb nás žiadajú, aby sme zverejnili odkazy na ich pravidlá ochrany osobných údajov. Zoznam týchto poskytovateľov služieb a odkazy na ich pravidlá môžete nájsť nižšie.

Upozorňujeme, že nejde o vyčerpávajúci zoznam všetkých poskytovateľov služieb, s ktorými zdieľame osobné údaje darcov; s vašimi údajmi môžu nakladať aj ďalšie služby v súlade s našimi pravidlami ochrany osobných údajov darcu.

  • Na správu a odpovedanie na e-mailové otázky a požiadavky používame Zendesk. Informácie o ochrane osobných údajov Zendesk môžete nájsť na tomto odkaze. Zendesk má ďalšie špecifické podmienky, ktoré platia v určitých krajinách. Tieto nájdete v tejto časti ich pravidiel.