Wikimedia Foundation Feedback Privacy Statement

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Legal:Feedback privacy statement and the translation is 77% complete.
Outdated translations are marked like this.

Vaše reakce

Ceníme si Vašeho názoru! Zpětná vazba od editorů jako jste Vy je pro naše editory a pro nás nejlepší cestou jak zjistit co funguje, co nefunguje, a jak můžeme zlepšit naše služby.

V případě, že nám zachováte zpětnou vazbu, budeme s ní zacházet transparentně. Tyto záležitosti speciálně osvětlujeme na stránce zde kde vysvětlujeme, které informace pokládáme za veřejné a jaké licence na ně uplatňujeme. Ve zkratce, souhlasíte s tím, že váš příspěvek bude uvolněn veřejnosti a bude licencován pod licencí CC0 nebo CC BY SA 3.0. Pokud nebude řečeno jinak, s vašimi osobními informacemi budeme zacházet stejně jako s ostatními informacemi pod naší privacy policy (tj. pod pravidly soukromí), které mohou, například, vést k uveřejnění vaší skutečné identity.

Jestliže nám sdělíte vaši emailovou adresu, bude používána ke komunikaci s vámi a sdělování reakcí na vaše názory.

Nadace Wikimedia může vidět vaše reakce a další shromážděné informace, včetně vaší uživatelské identifikace (pokud si ji zvolíte), vaší IP adresy a veškerých dalších údajů, které nám poskytnete.

V rámci svého úsilí podpořit a vylepšit provoz a činnosti Wikimedia stojíme o veřejné hodnocení a diskusi o našich problémech. K tomu účelu možná zveřejníme některé nebo všechny vaše reakce a další veřejné informace z médií, webových stránek a blogů.

Vaše komentáře a veřejné informace mohou být zahrnuty do volně dostupných údajů za účelem rozboru, sdílení a diskuse o našich aktivitách v nadaci Wikimedia.

Informace mohou být uvolněny, je-li to požadováno zákonem, pro ochranu našich práv, soukromí, bezpečí nebo uživatelů, a při prosazování našich podmínek použití.

Vaše reakce a jiné informace mohou být sděleny dalším poskytovatelům služeb ve snaze podpořit nebo zlepšit operace a činnosti nadace Wikimedia.

Poskytnutí zpětné vazby souhlasíte s přesunem shromážděných informací do Spojených států a jiných míst, jak to budou vyžadovat výše uvedené záměry a cíle. Jste srozuměni s tím, že za vaše nápady vám nepřísluší žádná finanční kompenzace.

Znovu děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat projekty nadace Wikimedia!

Wikimedia Foundation


Poznámka: Výše uvedený text je vysvětlení o tom, jak nadace Wikimedia zpracovává ohlasy od uživatelů z nástrojů, jako jsou ArticleFeedback, WikiLove, MoodBar, stejně jako podobné speciální funkce. Toto vysvětlení navazuje na tyto nástroje jako součást procesu zpětné vazby.