اعلامیهٔ حفظ محرمانگی نظرات

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Legal:Feedback privacy statement and the translation is 100% complete.

نظرات شما

از بیان نظراتتان متشکریم! نظرات کاربرانی چون شما یکی از بهترین راه‌ها برای ما و کاربرانمان است تا بدانیم چه چیزی خوب کار می‌کند و چه چیزی خوب کار نمی‌کند، و اینکه چگونه می‌توانیم خدماتمان را بهبود ببخشیم.

وقتی نظراتتان را بیان می‌کنید، ما به نحوی شفاف با آن برخورد می‌کنیم. در اینجا به تفصیل توضیح می‌دهیم که با چه مطالبی همانند اطلاعات عمومی برخورد می‌کنیم و چه اجازه‌نامه‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به طور خلاصه، شما موافقت می‌کنید که مشارکت‌هایتان در معرض دید عموم قرار گیرد و تحت مجوز CC0 یا CC BY SA 3.0 منتشر شود. با اطلاعات قابل شناسایی شخصی شما همانند سایر اطلاعات قابل شناسایی شخصی منطبق با سیاست حفظ اسرار برخورد خواهیم کرد، که این اجازه را به ما می‌دهد که مثلاً شناسهٔ کاربری شما را برای عموم افشا کنیم؛ مگر آنکه خلاف آن ذکر شود.

اگر نشانی پست الکترونیکی‌تان را ثبت کنید، ما می‌توانیم با استفاده از آن با شما مکاتبه کنیم و به‌روزرسانی‌هایی که بر روی نظرات شما صورت می‌گیرد را برایتان بفرستیم.

بنیاد ویکی‌مدیا قادر به مشاهدهٔ نظرات و سایر اطلاعات جمع‌آوری شده، از قبیل شناسهٔ کاربریتان (اگر ارائه کرده باشید)، نشانی آی‌پی شما، و سایر داده‌های ارائه یا فرستاده شده از جانب شما به ما می‌باشد.

در راستای تلاشمان برای حمایت و کمک به بهبود عملکرد و فعالیت‌های ویکی‌مدیا، ممکن است جویای بحث و بررسی عمومی بر روی مسائلمان شویم. به همین دلیل، ممکن است بخشی یا تمام نظرات شما و سایر اطلاعات عمومی را در رسانه‌های عمومی، از قبیل وبگاه‌ها و وبلاگ‌ها منتشر کنیم.

در راستای تلاشمان برای تحلیل، به اشتراک گذاری، یا بحث بر سر فعالیت‌هایمان در بنیاد ویکی‌مدیا، ممکن است نظرات و اطلاعات عمومی شما را در داده‌هایی که در دسترس عموم قرار می‌دهیم بگنجانیم.

ممکن است اطلاعات را هنگامی که قانون ما را مجبور کند یا به هنگامی که برای حفاظت از حقوقمان، اسرارمان، امنیتمان و یا کاربرانمان مورد نیاز باشد، و یا به هنگامی که برای به اجرا در آوردن شرایط استفاده‌مان ضروری باشد، افشا کنیم.

در راستای حمایت و کمک به بهبود عملکرد یا فعالیت‌های ویکی‌مدیا، ممکن است نظرات و یا سایر اطلاعات شما را با ارائه‌دهندگان شخص ثالث خدمات به اشتراک بگذاریم.

با بیان نظراتتان، شما با انتقال اطلاعات جمع‌آوری شده که ممکن است برای رسیدن به اهداف و مقاصد طرح‌ریزی شده مورد نیاز واقع شوند، به ایالات متحده و دیگر مکان‌ها موافقت می‌کنید. دقت کنید که نباید انتظار دریافت پاداش به خاطر ارائهٔ نظراتتان را داشته باشید.

از یاری شما برای هر چه بهتر کردن پروژه‌های ویکی‌مدیا سپاسگزاریم!

Wikimedia Foundation


توجه: متن بالا توضیحاتی‌است دربارهٔ نحوهٔ برخورد بنیاد ویکی‌مدیا با نظرات کاربران نسبت به ابزارهایی چون بازخورد مقاله، ویکی‌مهر، نوار وضعیت و همچنین سایر ویژگی‌های خاص مشابه. پیوند به این توضیحات به هنگام نظر دادن با استفاده از همین ابزارها قابل مشاهده است.