Політика:Політика конфіденційності/Де ця політика не застосовується

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Privacy policy/What policy does not cover and the translation is 100% complete.
Докладніше про випадки, які Політика конфіденційності Фонду Вікімедіа не охоплює

Цей розділ є частиною Політики конфіденційності, і призначений докладно пояснити, які ситуації наша Політика конфіденційності не охоплює.

Сайти Вікімедіа та інструменти з альтернативними політиками
Деякі вебсайти чи інструменти Фонду Вікімедіа мають свої власні політики або положення конфіденційності, що відрізняються від цієї Політики конфіденційності. До них належать:
Якщо вебсайт Фонду Вікімедіа підпадає під дію альтернативної політики конфіденційності, він міститиме посилання на таку політику. Якщо інструмент Фонду Вікімедіа підпадає під дію альтернативної політики конфіденційності, сторінка, на якій можна завантажити такий інструмент, міститиме посилання на таку політику.
Учасники спільноти
Сайти Вікімедіа є результатом нашої спільної роботи, яку ми любимо, і їх постійно підтримує та оновлює глобальна спільнота волонтерів. Ця глобальна спільнота волонтерів може інколи мати доступ до певної персональної інформації задля забезпечення функціонування сайтів Вікімедіа.
 • Волонтери з адміністративними правами, такі як чек'юзери чи стюарди. Вони стежать за дотриманням правил сайтів Вікімедіа та оберігають їх безпеку. При отриманні доступу до персональної непублічної інформації, вони зобов'язані дотримуватися нашої Політики щодо доступу до непублічних персональних даних, а також інших політик, пов'язаних із інструментами, якими вони користуються.
 • Розробники інструментів. Ми підтримуємо різні платформи, потрібні стороннім розробникам для тестування та розробки нових інструментів і сайтів, наприклад, wmflabs.org. Коли Ви використовуєте один з інструментів, розроблених такими волонтерами, Ви можете передавати їм певну інформацію. Отримуючи доступ до непублічної чи персональної інформації, ці волонтери зобов'язані дотримуватися умов, що регулюють користування конкретною платформою, на якій доступний такий інструмент.
 • Інші користувачі. Ми надаємо кілька інструментів для вільного спілкування між різними користувачами. Такі види комунікації можуть підпадати під дію цієї Політики, коли вони проходять через наші системи, однак ця Політика не поширюються на користувачів, які отримують повідомлення, і не регулює того, що отримувачі робитимуть із Вашими повідомленнями. Ось декілька прикладів таких ситуацій:
  • публікація повідомлень у списках електронної розсилки, розміщених на серверах Фонду;
  • надсилання запитів на підтримку від волонтерів через нашу систему відстеження запитів користувачів (електронні листи, надіслані на адресу info[at]wikimedia.org, потрапляють до цієї системи);
  • надсилання електронних листів іншим користувачам через Сайти Вікімедіа (наприклад, за допомогою функції «Лист користувачеві»); а також
  • спілкування в чаті IRC (наприклад, на каналі #wikipedia).
Сторонні особи й організації
Ця Політика конфіденційності охоплює лише ті шляхи, якими Фонд Вікімедіа збирає, використовує і розкриває персональну інформацію, однак не стосується практик, до яких вдаються сторонні особи й організації. Наприклад, ця Політика конфіденційності не стосується практик:
 • Вебсайтів, що належать іншим організаціям, як-от вебсайти, на які є посилання з розділу «Примітки» у статтях Вікіпедії, чи вебсайти регіональних відділень Вікімедіа, чи інших організацій, належних до руху Вікімедіа. Ці організації можуть отримувати від Вас інформаціїю, колли Ви відвідуєте їхні веб-сайти, переходячи на них із сайтів Вікімедіа. Вони перебувають під управлінням власних політик конфіденційності.
 • Мобільні застосунки, надані іншими організаціями чи особами. Ці організації чи особи можуть отримувати від Вас інформацію, якщо Ви користуєтесь їхніми застосунками для доступу до сайтів Вікімедіа чи контенту сайтів Вікімедіа. Вони перебувають під управлінням власних політик конфіденційності.

Іноді волонтери можуть запускати певні інструменти для збирання даних, такі як скрипти, додатки, пікселі відстежування, чи кнопка «Поділитись» на якомусь сайті Вікімедіа без нашого відома. Ця політика не охоплює того, як сторонні особи чи організації обробляють отримувану в такий спосіб інформацію. Якщо Ви натрапите на такий інструмент від стороннього розробника, і вважатимете, що він порушує умови цієї Політики, можете або вилучити такий інструмент самостійно, або повідомити про нього, надіславши листа на privacy[at]wikimedia.org, аби ми могли розслідувати ситуацію.

Сторінки про конфіденційність