Політика конфіденційності/Визначення

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Privacy policy/Definitions and the translation is 75% complete.
Outdated translations are marked like this.
Бажаєте допомогти з перекладом? Перекладіть решту сторінок.

Wikimedia Foundation Privacy Policy Definitions

Коли ми кажемо... ... ми маємо на увазі:
«Фонд Вікімедіа» / «Вікімедіа» / «ми» / «нам» / «наш» Фонд Вікімедіа (Wikimedia Foundation, Inc.) — неприбуткову організацію, що забезпечує технічне функціювання сайтів Вікімедіа.
«cайти Вікімедіа» / «проекти Вікімедіа» / «наші сервіси» вебсайти і сервіси Вікімедіа (незалежно від мови), включно з нашими основними проектами, такими як Вікіпедія та Вікісховище, а також мобільні додатки, програмні інтерфейси (API), електронну пошту і сповіщення; однак, за виключенням сайтів і сервісів, перерахованих у розділі «Що саме ця Політика конфіденційності охоплює, а що ні».
«Ви» / «Ваш» / «Вам» саме Вас, незалежно від того, чи є Ви приватною особою, чи представляєте групу або організацію, а також незалежно від того, чи використовуєте Ви сайти Вікімедіа або наші сервіси від свого імені або від імені кого-небудь іншого.
«ця Політика» / «ця Політика конфіденційності» поточний документ, який має назву «Політика конфіденційності Фонду Вікімедіа» («Wikimedia Foundation Privacy Policy»).
«внесок» / «внески» контент, який Ви додаєте, або зміни, які Ви здійснюєте в будь-якому з сайтів Вікімедіа.
«персональна інформація» / «особиста інформація» інформацію, яку Ви надаєте нам, або інформацію, яку ми отримуємо від Вас у контексті Вашого користування сайтами Вікімедіа, і яку можна було б використати для визначення Вашої особистості. Для більшої ясності — хоча ми не обов'язково збираємо усі зазначені нижче типи інформації, ми вважаємо, що як мінімум зазначені відомості належать до Вашої «персональної інформації», якщо вони можуть використовуватися для того, щоб Вас ідентифікувати:
(а) Ваше справжнє ім'я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти, пароль, державний ідентифікаційний номер будь-якого типу, IP-адреси, інформація про user-agent Вашого браузера, номер банківської карти; а також
(б) будь-які чутливі дані, такі як дата народження, стать, сексуальна орієнтація, расове чи етнічне походження, подружній чи сімейний статус, генетичні та біометричні дані, стан здоров'я чи наявність інвалідностей, політичні погляди та релігія, якщо їх можна пов'язати з особою, яку можливо ідентифікувати.
«стороння особа або організація» / «сторонні особи або організації» окремих осіб, організації, вебсайти, сервіси, продукти і додатки, які Фонд Вікімедіа не контролює, не обслуговує та не керує ними. Сюди входять також інші користувачі Вікімедіа та незалежні організації або групи, які допомагають популяризувати рух Вікімедіа, як-от регіональні відділення, тематичні організації, групи учасників Вікімедіа, а також волонтери, працівники, керівники, офісні співробітники, грантоотримувачі та підрядники цих організацій чи груп.
Сторінки про конфіденційність