Jump to content

Політика конфіденційності/Визначення

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Privacy policy/Definitions and the translation is 100% complete.

Терміни Політики конфіденційності Фонду Вікімедіа

Коли ми кажемо... ... ми маємо на увазі:
«Фонд Вікімедіа» / «Вікімедіа» / «ми» / «нам» / «наш» Фонд Вікімедіа (Wikimedia Foundation, Inc.) — неприбуткову організацію, що забезпечує технічне функціювання сайтів Вікімедіа.
«cайти Вікімедіа» / «проекти Вікімедіа» / «наші сервіси» вебсайти і сервіси Вікімедіа (незалежно від мови), включно з нашими основними проєктами, такими як Вікіпедія та Вікісховище, а також мобільні застосунки, програмні інтерфейси (API), електронна пошта і сповіщення; однак, за виключенням сайтів і сервісів, перерахованих у розділі «Що саме ця Політика конфіденційності охоплює, а що ні» нижче.
«Ви» / «Ваш» / «Вам» саме Вас, незалежно від того, чи є Ви приватною особою, чи представляєте групу або організацію, а також незалежно від того, чи використовуєте Ви сайти Вікімедіа або наші сервіси від свого імені або від імені кого-небудь іншого.
«ця Політика» / «ця Політика конфіденційності» поточний документ, який має назву «Політика конфіденційності Фонду Вікімедіа» («Wikimedia Foundation Privacy Policy»).
«внесок» / «внески» контент, який Ви додаєте, або зміни, які Ви здійснюєте в будь-якому з сайтів Вікімедіа.
«персональна інформація» / «особиста інформація» інформацію, яку Ви надаєте нам, або інформацію, яку ми збираємо, і яку можна було б використати для визначення Вашої особи. Для більшої ясності — хоча ми не обов'язково збираємо усі зазначені нижче типи інформації, ми вважаємо, що як мінімум зазначені відомості належать до Вашої «персональної інформації», якщо в іншому разі вони не є публічними і можуть використовуватися для того, щоб Вас ідентифікувати:
(а) Ваше справжнє ім'я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти, пароль, державний ідентифікаційний номер будь-якого типу, IP-адреси, інформація про user-agent Вашого браузера, номер банківської карти; а також
(б) у випадку пов'язаності з одним з елементів у підрозділі (а), будь-які чутливі дані, такі як дата народження, стать, сексуальна орієнтація, расове чи етнічне походження, подружній чи сімейний статус, стан здоров'я чи наявність інвалідностей, політичні погляди та релігія.
«стороння особа або організація» / «сторонні особи або організації» окремих осіб, організації, вебсайти, сервіси, продукти і додатки, які Фонд Вікімедіа не контролює, не обслуговує та не керує ними. Сюди входять також інші користувачі Вікімедіа та незалежні організації або групи, які допомагають популяризувати рух Вікімедіа, як-от регіональні відділення, тематичні організації, групи учасників Вікімедіа, а також волонтери, працівники, керівники, офісні співробітники, грантоотримувачі та підрядники цих організацій чи груп.
Сторінки про конфіденційність