Wikimedia Foundation Privacy Policy

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Privacy policy and the translation is 72% complete.
Outdated translations are marked like this.
Other languages:
Бажаєте допомогти з перекладом? Перекладіть решту сторінок.
Політика конфіденційності
Це — резюме Політики конфіденційності. Щоб прочитати її умови повністю, прокрутіть вниз, або клацніть тут.
Відмова від відповідальності: це резюме не є частиною Політики конфіденційності, і не є юридичним документом. Це — просто зручна довідка для розуміння повної Політики конфіденційності. Ставтеся до неї як до своєрідного зручного інтерфейсу нашої Політики конфіденційності.

Оскільки ми вважаємо, що Ви не повинні бути змушеними надавати свою персональну інформацію для участі у русі вільних знань, Ви можете:

Оскільки ми хочемо зрозуміти, як використовуються сайти Вікімедіа, щоб ми могли їх зробити кращими для Вас, ми збираємо певну інформацію, коли Ви:

Ми добровільно зобов'язуємось:

 • Описати в цій Політиці конфіденційності, яким чином Вашу інформацію можуть використати чи розкрити.
 • Вдаватися до обґрунтованих заходів для запевнення безпеки Вашої інформації.
 • Ніколи не продавати Вашу інформацію та не ділитися нею зі сторонніми особами чи організаціями з маркетинговою метою.
 • Ділитися Вашою інформацією лише за обмежених обставин, таких як необхідність покращення сайтів Вікімедіа, потреба дотримання вимог закону, або для захисту Вас та інших.
 • Зберігати Ваші дані протягом якомога коротшого періоду часу, необхідного для обслуговування, розуміння та покращення сайтів Вікімедіа, а також відповідно до наших зобов'язань перед законом.

Майте на увазі:

 • Будь-який контент, який Ви додаєте, чи будь-яка зміна, яку Ви здійснюєте на сайті Вікімедіа, буде постійно перебувати в публічному доступі.
 • Якщо Ви додаєте контент чи здійснюєте зміну на сайті Вікімедіа без входу в систему, такий контент, чи така зміна, будуть публічно й постійно заархівовані в інтересах суспільства; Ваш контент чи здійснена Вами зміна будуть приписані IP-адресі, якою Ви користувались на той момент, а не імені користувача.
 • Наша спільнота волонтерів-редакторів та інших постачальників контенту є органом, який сам визначає власну політику. Деякі адміністратори сайтів Вікімедіа, яких вибирає спільнота, використовують інструменти, які надають їм обмежений доступ до непублічної інформації про останні внески, щоб вони мали змогу захищати сайти Вікімедіа та стежити за дотриманням їхніх політик.
 • Ця Політика конфіденційності застосовується не до всіх сайтів та сервісів, якими опікується Фонд Вікімедіа. До сайтів, на які не поширюється ця Політика, належать деякі сайти чи сервіси, що мають свою власну політику конфіденційності (як-от Магазин Вікімедіа), або сайти чи сервіси, якими опікуються сторонні особи чи організації (як-от проекти сторонніх розробників на Хмарних сервісах Вікімедіа).
 • У руслі нашої відданості освіті й дослідженням по всьому світі, ми час від часу надаємо загальній громадськості публічну інформацію та агреговану чи непублічну інформацію у формі дампів та наборів даних.
 • Для захисту Фонду Вікімедіа та інших користувачів, Ви не можете користуватись сайтами Вікімедіа, якщо Ви не погоджуєтесь із цією Політикою конфіденційності.

Вступ

Ласкаво просимо!

Рух Вікімедіа заснований на простому, але ефективному принципі: ми можемо зробити більше разом, аніж будь-хто з нас самотужки. Оскільки ми шукаємо нові шляхи для того, щоб зробити Сайти Вікімедіа більш зручними, безпечними і корисними, ми не можемо організувати спільну роботу без збору, обміну й аналізу інформації про наших користувачів.

Ми впевнені, що процедури збору і використання такої інформації повинні бути організовані максимально прозоро, без використання посередників. Дана політика конфіденційності пояснює, як саме Фонд Вікімедіа — некомерційна організація, що забезпечує технічне функціювання таких сайтів як, наприклад, Вікіпедія — збирає, використовує та поширює інформацію, що отримується від Вас, коли Ви користуєтеся її сайтами.

Важливо розуміти, що при використанні будь-яких сайтів Вікімедіа Ви погоджуєтеся на збір, передачу, обробку, зберігання, розкриття і використання своєї персональної інформації таким чином, як це описано в цій Політиці конфіденційності. Це означає, що дуже важливо уважно ознайомитися з текстом цієї Політики.

Ми вважаємо, що для участі в русі вільних знань вам не потрібно надавати непублічну Персональну інформацію. Ви не зобов'язані повідомляти своє справжнє ім'я, адресу або дату народження, щоб зареєструвати звичайний обліковий запис або зробити свій внесок у контент Сайтів Вікімедіа.

Ми не продаємо і не здаємо в оренду вашу Приватну інформацію, а також не передаємо її нікому, хто міг би хотіти продати вам що-небудь. Ми використовуємо її, щоб з'ясувати, як зробити Сайти Вікімедіа більш привабливими і доступними, побачити, які наші ідеї працюють, і зробити навчання та співробітництво більш захопливими. Простіше кажучи, ми використовуємо цю інформацію, щоб зробити Сайти Вікімедіа кращими для вас.

Зрештою, саме завдяки таким людям як ви, прихильникам вільних знань, Сайти Вікімедіа не просто існують, але також ростуть і процвітають.

Визначення

Оскільки всі (а не тільки юристи) повинні мати можливість легко зрозуміти, як і чому збирається та використовується їхня інформація, в тексті цієї Політики ми використовуємо звичну мову замість більш формальних термінів. Щоб вам було простіше зрозуміти деякі ключові терміни, ми зібрали їх у спеціальну таблицю з поясненнями:


Коли ми кажемо... ... ми маємо на увазі:
«Фонд Вікімедіа» / «Вікімедіа» / «ми» / «нам» / «наш» Фонд Вікімедіа (Wikimedia Foundation, Inc.) — неприбуткову організацію, що забезпечує технічне функціювання сайтів Вікімедіа.
«cайти Вікімедіа» / «проекти Вікімедіа» / «наші сервіси» вебсайти і сервіси Вікімедіа (незалежно від мови), включно з нашими основними проектами, такими як Вікіпедія та Вікісховище, а також мобільні додатки, програмні інтерфейси (API), електронну пошту і сповіщення; однак, за виключенням сайтів і сервісів, перерахованих у розділі «Що саме ця Політика конфіденційності охоплює, а що ні».
«Ви» / «Ваш» / «Вам» саме Вас, незалежно від того, чи є Ви приватною особою, чи представляєте групу або організацію, а також незалежно від того, чи використовуєте Ви сайти Вікімедіа або наші сервіси від свого імені або від імені кого-небудь іншого.
«ця Політика» / «ця Політика конфіденційності» поточний документ, який має назву «Політика конфіденційності Фонду Вікімедіа» («Wikimedia Foundation Privacy Policy»).
«внесок» / «внески» контент, який Ви додаєте, або зміни, які Ви здійснюєте в будь-якому з сайтів Вікімедіа.
«персональна інформація» / «особиста інформація» інформацію, яку Ви надаєте нам, або інформацію, яку ми отримуємо від Вас у контексті Вашого користування сайтами Вікімедіа, і яку можна було б використати для визначення Вашої особистості. Для більшої ясності — хоча ми не обов'язково збираємо усі зазначені нижче типи інформації, ми вважаємо, що як мінімум зазначені відомості належать до Вашої «персональної інформації», якщо вони можуть використовуватися для того, щоб Вас ідентифікувати:
(а) Ваше справжнє ім'я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти, пароль, державний ідентифікаційний номер будь-якого типу, IP-адреси, інформація про user-agent Вашого браузера, номер банківської карти; а також
(б) будь-які чутливі дані, такі як дата народження, стать, сексуальна орієнтація, расове чи етнічне походження, подружній чи сімейний статус, генетичні та біометричні дані, стан здоров'я чи наявність інвалідностей, політичні погляди та релігія, якщо їх можна пов'язати з особою, яку можливо ідентифікувати.
«стороння особа або організація» / «сторонні особи або організації» окремих осіб, організації, вебсайти, сервіси, продукти і додатки, які Фонд Вікімедіа не контролює, не обслуговує та не керує ними. Сюди входять також інші користувачі Вікімедіа та незалежні організації або групи, які допомагають популяризувати рух Вікімедіа, як-от регіональні відділення, тематичні організації, групи учасників Вікімедіа, а також волонтери, працівники, керівники, офісні співробітники, грантоотримувачі та підрядники цих організацій чи груп.


Що саме ця Політика конфіденційності охоплює, а що ні

За винятком описаних нижче випадків, ця Політика конфіденційності застосовується до збору та обробки інформації про вас, одержуваної в результаті використання вами будь-яких сайтів Вікімедіа. Ця Політика також застосовується до інформації, одержуваної нами від наших партнерів або будь-яких інших сторонніх осіб або організацій. Щоб краще розуміти сферу застосування цієї Політики конфіденційності, дивіться нижче кілька прикладів.

Приклади того, де застосовується ця Політика конфіденційності

Для зрозумілості, Політика конфіденційності, незалежно від мови, охоплює:

 • Всі наші великі сайти (перераховані в переліку основних проектів), такі як Вікіпедія, в тому числі персональні сторінки користувачів, сторінки обговорень і дошки оголошень.
 • Наші блоги та API (якщо ми не надали окремої політики для цих сервісів).
 • Офіційні мобільні застосунки Фонду Вікімедіа.
 • Електронні листи, СМС та інші повідомлення, отримані нами від вас.

Тим не менш, ця Політика конфіденційності не поширюється на деякі ситуації, в яких ми можемо збирати або обробляти інформацію. Наприклад, у деяких випадках можуть застосовуватися окремі Політики конфіденційності (як-от у Магазині Вікімедіа) або на сайтах і сервісах, якими опікуються сторонні особи чи організації (таких, як проєкти сторонніх розробників у Хмарних сервісах Вікімедіа). Щоб краще розуміти, які ситуації не входять у сферу дії цієї Політики конфіденційності, нижче наведені приклади таких ситуацій.

Докладніше про випадки, які ця Політика конфіденційності не охоплює

Цей розділ є частиною Політики конфіденційності, і призначений докладно пояснити, які ситуації наша Політика конфіденційності не охоплює.

Сайти Вікімедіа та інструменти з альтернативними політиками
Деякі вебсайти чи інструменти Фонду Вікімедіа мають свої власні політики або положення конфіденційності, що відрізняються від цієї Політики конфіденційності. До них належать:
Якщо вебсайт Фонду Вікімедіа підпадає під дію альтернативної політики конфіденційності, він міститиме посилання на таку політику. Якщо інструмент Фонду Вікімедіа підпадає під дію альтернативної політики конфіденційності, сторінка, на якій можна завантажити такий інструмент, міститиме посилання на таку політику.
Учасники спільноти
Сайти Вікімедіа є результатом нашої спільної роботи, яку ми любимо, і їх постійно підтримує та оновлює глобальна спільнота волонтерів. Як результат, деякі волонтери мають доступ до певної персональної інформації, і використання такої інформації може не регулюватися цією Політикою конфіденційності. До таких волонтерів, зокрема, належать:
 • Волонтери з адміністративними правами, такі як чек'юзери чи стюарди. Вони стежать за дотриманням правил сайтів Вікімедіа та оберігають їх безпеку. При отриманні доступу до персональної непублічної інформації, вони зобов'язані дотримуватися нашої Політики щодо доступу до непублічної інформації, а також інших політик, пов'язаних із інструментами, якими вони користуються.
 • Розробники інструментів. Ми підтримуємо різні платформи, потрібні стороннім розробникам для тестування та розробки нових інструментів і сайтів, наприклад, [[[mw:Special:MyLanguage/Wikimedia Cloud Services|wmflabs.org]] wmflabs.org]. Коли Ви використовуєте один з інструментів, розроблених такими волонтерами, Ви можете передавати їм певну інформацію. Отримуючи доступ до непублічної чи персональної інформації, ці волонтери, у свою чергу, зобов'язані дотримуватися умов, що регулюють користування конкретною платформою, на якій доступний такий інструмент.
 • Інші користувачі. Ми надаємо кілька інструментів для вільного спілкування між різними користувачами. Такі види комунікації можуть підпадати під дію цієї Політики, коли вони проходять через наші системи, однак ця Політика не поширюються на користувачів, які отримують повідомлення, і не регулює того, що отримувачі робитимуть із Вашими повідомленнями. Ось декілька прикладів таких ситуацій:
  • публікація повідомлень у списках електронної розсилки, розміщених на серверах Фонду;
  • надсилання запитів на підтримку від волонтерів через нашу систему відстеження запитів користувачів (електронні листи, надіслані на адресу info[at]wikimedia.org, потрапляють до цієї системи);
  • надсилання електронних листів іншим користувачам через Сайти Вікімедіа (наприклад, за допомогою функції «Лист користувачеві»); а також
  • спілкування в чаті IRC (наприклад, на каналі #wikipedia).
Сторонні особи й організації
Ця Політика конфіденційності охоплює лише ті шляхи, якими Фонд Вікімедіа збирає, використовує і розкриває персональну інформацію, однак не стосується практик, до яких вдаються сторонні особи й організації. Наприклад, ця Політика конфіденційності не стосується практик:
 • Вебсайтів, що належать іншим організаціям, як-от вебсайти, на які є посилання з розділу «Примітки» у статтях Вікіпедії, чи вебсайти регіональних відділень Вікімедіа, чи інших організацій, належних до руху Вікімедіа. Ці організації можуть отримувати від Вас інформаціїю, колли Ви відвідуєте їхні веб-сайти, переходячи на них із сайтів Вікімедіа. Вони перебувають під управлінням власних політик конфіденційності.
 • Мобільні застосунки, надані іншими організаціями чи особами. Ці організації чи особи можуть отримувати від Вас інформацію, якщо Ви користуєтесь їхніми застосунками для доступу до сайтів Вікімедіа чи контенту сайтів Вікімедіа. Вони перебувають під управлінням власних політик конфіденційності.

Іноді волонтери можуть запускати певні інструменти для збирання даних, такі як скрипти, додатки, пікселі відстежування, чи кнопка «Поділитись» на якомусь сайті Вікімедіа без нашого відома. Ця політика не охоплює того, як сторонні особи чи організації обробляють отримувану в такий спосіб інформацію. Якщо Ви натрапите на такий інструмент від стороннього розробника, і вважатимете, що він порушує умови цієї Політики, можете або вилучити такий інструмент самостійно, або повідомити про нього, надіславши листа на privacy[at]wikimedia.org, аби ми могли розслідувати ситуацію.

У тих випадках, коли спільнота встановлює особливі правила, що регулюють поводження з персональною інформацією (подібно до Політики щодо чек'юзерів), відповідна спільнота може вносити доповнення до правил і зобов'язань, викладених у поточній Політиці конфіденційності. Тим не менш, такі правила не можуть створювати нові винятки або іншим чином негативно впливати на ступінь захисту, запропонований поточною Політикою.

Збирання та використання інформації

Типи інформації, яку ми отримуємо від Вас, і як ми її отримуємо

Ваш публічний внесок

Коли ви робите свій внесок у розвиток будь-якого з сайтів Вікімедіа, включаючи редагування персональних сторінок користувача чи сторінок обговорень, Ви створюєте постійний публічний запис кожного доданого, видаленого або зміненого вами фрагменту тексту. В історії редагувань відповідної сторінки буде видно, коли саме ви щось додали чи вилучили, а також видимим буде ваше ім'я користувача (якщо Ви авторизовані) або Ваша IP-адреса (якщо Ви не авторизовані). Ми можемо використовувати всі опубліковані Вами матеріали як у поєднанні їх із публічним внеском інших користувачів, так і окремо, щоб створювати для Вас нові інструменти чи продукти, пов'язані з обробкою даних, а також щоб дізнаватися більше про те, як використовуються сайти Вікімедіа.

Публічно видима інформація

Завжди, якщо тільки в тексті цієї Політики не передбачено інше, вам слід вважати, що інформація (в тому числі персональні дані), яку ви активним чином надаєте сайтам Вікімедіа, є загальнодоступною і може бути знайдена через пошукові системи. Як і більшість відомостей в Інтернеті, все, чим ви ділитеся, може бути скопійоване і поширене по інтернету іншими людьми. Будь ласка, не надавайте інформацію, яку вам було б некомфортно робити публічною назавжди, наприклад, своє справжнє ім'я або місце, звідки ви робите свій внесок.

Ви повинні усвідомлювати, що опубліковані вами дані або ж опубліковані нами агреговані дані можуть бути використані ким завгодно для аналізу та отримання подальшої зведеної інформації, наприклад, про те, з якої країни користувач, які їхні політичні погляди і стать.

Інформація про обліковий запис та реєстрація

Хочете зареєструватися? Добре! Не хочете реєструватися? Нема проблем!

Ви не зобов'язані реєструватися, щоб читати або редагувати сайти Вікімедіа, крім рідкісних випадків. Однак, якщо ви робите внесок без входу в систему, він буде публічно приписаний вашій IP-адресі, пов'язаній із пристроєм, яким ви користуєтесь для виходу в інтернет.

Якщо ви хочете створити стандартний обліковий запис, то у більшості випадків нам потрібне лише ім'я користувача і пароль. Однак якщо ви вирішите не вказувати електронну адресу, ми не зможемо допомогти вам відновити пароль.

Більше про імена користувачів

Ваше ім'я користувача буде публічно видимим, тому, будь ласка, добре обміркуйте доцільність використання свого справжнього імені чи іншої Персональної інформації в ролі імені користувача. Пароль використовується тільки для перевірки того, що обліковий запис дійсно належить вам. Ваша IP-адреса також автоматично надсилається нам, і ми тимчасово записуємо її. Це робиться для захисту користувачів Вікімедіа та вмісту проєктів; у випадку зловживань, IP-адреси можуть використовуватися поруч з іменами користувачів під час розслідування. Ніякої іншої Персональної інформації ми від вас не вимагаємо: ні імені, ні адреси електронної пошти, ні дати народження, ні номера кредитної картки.

Після створення, облікові записи користувачів не можуть бути видалені повністю (хоча ви зазвичай матимете можливість приховати інформацію на власній сторінці користувача, якщо забажаєте). Такий підхід пояснюється тим, що ваш публічний внесок має бути пов'язаний із його автором (вами!). За деяких обставин, спільноти Вікімедіа можуть допомогти користувачам вилучити з проектів Вікімедіа додаткову інформацію, пов'язану з їхніми обліковими записами.

Для кращого розуміння демографії наших учасників, для локалізації наших сервісів, а також для вивчення можливостей їх подальшого поліпшення ми можемо попросити вас надати нам додаткові демографічні відомості про себе, наприклад, про вашу стать або вік. Ми повідомимо вам, чи призначена така інформація для публічного використання, чи вона залишиться конфіденційною. Це робиться для того, щоб ви змогли прийняти обґрунтоване рішення, надавати нам цю інформацію чи ні. Надання такої інформації — завжди абсолютно необов'язкове. Якщо ви не хочете — то не зобов'язані; все дуже просто.

Інформація про розташування

GPS та інші технології визначення місця розташування

Якщо ви надасте свою згоду, то ми зможемо використовувати GPS (а також інші способи, за допомогою яких традиційно визначається географічне розташування), щоб показувати вам більш доречний контент. Ми зберігаємо отриману такими способами інформацію в конфіденційності, за винятком деяких випадків, згаданих у поточній Політиці. Ви можете дізнатися про це більше, вивчивши перелік прикладів використання таких технологій, наведений у нашому списку частих запитань.

Метадані

Іноді ми автоматично отримуємо від вашого пристрою дані про його місце перебування. Наприклад, якщо ви хочете завантажити фотографію через мобільний додаток Вікісховища, ми можемо автоматично отримати з вашого пристрою метадані, скажімо, про місце і час створення фотографії. Будь ласка, майте на увазі, що на відміну від розглянутої вище інформації про місце перебування, яка збирається за допомогою сигналів GPS, стандартне налаштування вашого мобільного пристрою зазвичай включає метадані у вашу фотографію або відеозапис, які завантажуються на сайти Вікімедіа. Якщо ви не хочете відсилати нам метадані і робити їх публічними в момент завантаження, будь ласка, змініть налаштування свого пристрою.

IP-адреси

Нарешті, коли ви відвідуєте будь-який із сайтів Вікімедіа, ми автоматично отримуємо IP-адресу пристрою (або вашого проксі-сервера), яку ви використовуєте для доступу в інтернет, що в подальшому може бути використано для визначення вашого географічного місця перебування.

Інформація, пов'язана з використанням сайтів Вікімедіа

Ми хочемо зробити сайти Вікімедіа кращими для вас, дізнаючись більше про те, як ви їх використовуєте. Наприклад, як часто ви відвідуєте сайти Вікімедіа, що вам подобається, що виявляється корисним, як ви потрапляєте на сайти Вікімедіа і чи стали б ви використовувати якусь корисну функцію частіше, якби ми по-іншому пояснили, як з нею поводитися.

Ми також хочемо, щоб ця Політика і наші дії віддзеркалювали цінності нашої спільноти. З цієї причини ми зберігаємо конфіденційність інформації про використання вами сайтів Вікімедіа, за винятком випадків, передбачених цією Політикою.

Інформація, яку ми отримуємо автоматично

Через особливості роботи браузерів, ми автоматично отримуємо певну інформацію при відвідуванні вами сайтів Вікімедіа. У тому числі це стосується випадків використання онлайн-інструменту третьої сторони, що завантажує інформацію з Сайтів Вікімедіа. Ця інформація включає тип використовуваного вами пристрою (можливо, навіть і унікальні ідентифікаційні номери для деяких бета-версій нашого мобільних додатків), тип і версію браузера, його мовні налаштування, тип і версію операційної системи вашого пристрою, в деяких випадках — назву вашого інтернет-провайдера або оператора мобільного зв'язку, вебсайт, з якого ви перейшли на сайти Вікімедіа, сторінки, які ви запитуєте і відвідуєте, а також дату і час кожного запиту, зробленого на сайтах Вікімедіа.

Простіше кажучи, ми використовуємо цю інформацію для покращення вашої взаємодії з сайтами Вікімедіа. Наприклад, ми використовуємо її при адмініструванні сайтів, для посилення безпеки, для боротьби з вандалізмом; оптимізуємо мобільні додатки, налаштовуємо контент і встановлюємо мовні параметри, тестуємо функції, щоб побачити, що працює, а що ні, а також покращуємо продуктивність; досліджуємо, як користувачі взаємодіють із сайтами Вікімедіа, відстежуємо і вивчаємо використання різних функцій, отримуємо розуміння демографічних особливостей різних сайтів Вікімедіа, а також аналізуємо тенденції.

Інформація, яку ми збираємо

Ми активно збираємо деякі види інформації за допомогою різноманітних поширених технологій. Вони зазвичай включають пікселі стеження, JavaScript і безліч технологій «локального зберігання даних», таких як куки і локальне сховище. Ці типи технологій також можуть використовуватися в онлайн-інструментах третіх сторін, що завантажують інформацію із Сайтів Вікімедіа. Ми розуміємо, що деякі з цих технологій мають не найкращу репутацію і можуть використовуватись для неблагородних цілей. Тому ми хочемо внести максимальну ясність у те, чому використовуємо ці методи і яку інформацію збираємо з їх допомогою.

Залежно від використовуваної технології, локально збережені дані можуть включати текст, Персональну інформацію (скажімо, ваша IP-адреса) та інформацію про використання вами сайтів Вікімедіа (наприклад, ім'я облікового запису або час відвідування). Детальніше дивіться нижче.

Ми використовуємо цю інформацію для того, щоб зробити ваш досвід взаємодії з сайтами Вікімедіа кращим і безпечнішим, щоб отримати більш глибоке розуміння вподобань користувачів і нюанси їх взаємодії з нами, а також для поліпшення наших сервісів. Ми ніколи не вдаємось до сторонніх куків, за винятком тих випадків, коли ви даєте нам дозвіл на це. Якщо ви коли-небудь натрапите на збір даних, здійснюваний сторонньою особою чи організацією, який не був авторизований вами (наприклад, такий, що міг бути помилково розміщений іншим користувачем або адміністратором), будь ласка, повідомте нам про це за адресою privacy@wikimedia.org.

Більше про локально збережені дані

Локально збережені дані, JavaScript, та пікселі відстежування допомагають нам робити речі на кшталт таких:

 • Забезпечувати вас більш налаштовним досвідом: наприклад, використовуючи куки, ми можемо дізнатися про ваші мовні вподобання; запам'ятавши, які користувацькі налаштування ви самі встановили, ми можемо забезпечити вас персоналізованим виглядом і сприйняттям сайту, яких ви самі забажаєте, а також розповісти вам про найцікавіші проблеми Вікімедіа й про заходи, що проводяться у вашому регіоні.
 • Швидше надавати вам найбільш відповідний контент. Наприклад, ми використовуємо локальне зберігання даних для збереження недавно прочитаних вами статей безпосередньо на вашому пристрої, щоб їх можна було отримати максимально швидко. Ми також використовуємо куки, щоб дізнаватися про теми, які ви шукаєте найчастіше, і на основі цього оптимізувати надані вам пошукові результати.
 • Розуміти, як ви використовуєте сайти Вікімедіа, для того, щоб знати, що працює, і що є корисним. Наприклад, ми можемо використовувати куки, щоб дізнатися, які статті з вашого списку спостереження ви переглядали, щоб рекомендувати схожі, які також могли б бути вам цікаві.
 • Розуміти, як ви використовуєте сайти Вікімедіа на різних пристроях, щоб ми могли зробити для вас наші різноманітні сайти Вікімедіа більш продуктивними й ефективними.
 • Робити сайти Вікімедіа більш зручними для використання; наприклад, при вході на сайт використовувати куки для відновлення попередньої версії, або запам'ятовувати ваше ім'я облікового запису в полі введення імені користувача.

Хочете дізнатися ще більше? Про деякі використовувані нами специфічні куки, а також про те, коли закінчується термін їх дії і для чого ми їх застосовуємо, ви можете прочитати в цьому списку поширених запитань.

Ми вважаємо, що збір даних дозволяє підвищити зручність роботи, але ви можете видалити або відключити деякі або навіть всі локально збережені дані через настройки браузера, залежно від вашого браузера. Дізнайтеся більше про деякі опції у наших відповідях на часті запитання. Хоча локально збережені дані й не є обов'язковими для користування нашими сайтами, однак деякі функції будуть працювати неправильно, якщо ви вирішите вимкнути локальне збереження даних.

Хоча приклади відомостей про вас наведені вище й збираються за допомогою інструментів збору даних та є конфіденційними відповідно до чинної Політики, будь ласка, враховуйте, що деяка інформація про дії, здійснені від імені вашого облікового запису, залишається вільно доступною через публічні журнали, поряд з аналогічними діями інших користувачів. Наприклад, загальнодоступний журнал може включати дату створення вашого облікового запису на сайті Вікімедіа — поряд з датами створення інших облікових записів на цьому сайті.

Як ми використовуємо інформацію, яку отримуємо від вас

Загальне

Ми та наші постачальники послуг використовуємо вашу інформацію для законної цілі — реалізації нашої благодійної місії, включно з такими завданнями:

Управління сайтами Вікімедіа, поширення вашого внеску та адміністрування нашими службами.
 • Допомагаємо вам ділитися вашими знаннями зі світом, та додаємо до наших сервісів нові функції.
 • Забезпечуємо вам доступ до вашого облікового запису та надаємо вам відповідні послуги.
 • Надсилаємо вам інформацію адміністративного характеру на кшталт інформації про зміни наших політик.
 • Забезпечуємо вам змогу надсилати повідомлення іншим людям, коли вам потрібно. За винятком ситуацій, описаних у цій політиці, ми зберігаємо конфіденційність безпосереднього спілкування між користувачами (такого як повідомлення, надіслані за допомогою функції «Лист користувачеві»), за умови, що таке спілкування є непублічним та зберігається в системах Вікімедіа або використовує їх як посередника.

Ми вдаємося до такої діяльності для організації нашої взаємодії з вами тому, що це в наших законних інтересах та/або ми дотримуємось наших юридичних зобов'язань.

Надання персоналізованих послуг.
 • Для забезпечення вас персоналізованим контентом, сповіщеннями та налаштуваннями, а також для поліпшення вашого досвіду користування сайтами Вікімедіа.

Ми налаштовуватимемо наші служби, в деяких випадках, з вашою згодою; або відповідно до наших виправданих інтересів.

Надсилання електронної пошти з новинами та комунікацією про певні речі, які, на нашу думку, можуть становити для вас певний інтерес.
 • Для сповіщення вас про речі, які відбуваються у Фонді Вікімедіа, на сайтах Вікімедіа, чи в межах руху Вікімедіа.
 • Для сповіщення вас про зміни до статті, за якою ви вирішили спостерігати.

Ми надсилатимемо вам такі типи листів лише за умови наявності вашої згоди, окрім інших випадків, дозволених відповідним законодавством. Ми не продаємо, не здаємо в оренду та не використовуємо вашу електронну адресу для реклами сторонніх продуктів чи сервісів. Ви можете самі вирішити, які типи сповіщень ви будете отримувати, та як часто, перейшовши в розділ «Сповіщення» у Налаштуваннях. Ви можете дізнатися більше про електронну пошту та сповіщення, і те, як змінювати власні налаштування, ознайомившись із нашими відповідями на часті запитання.

Надсилання необов'язкових опитувань та прохань про відгуки.

В той момент, коли ми надамо вам можливість поділитися своїми думками, ми завжди надаватимемо вам інформацію про те, як ми плануємо використовувати ваші відповіді та будь-яку надану вами Персональну інформацію.

Ваші відповіді на наші опитування та запити на відгук є завжди необов'язковими до виконання. Ми надсилатимемо вам такі типи запитів лише за наявності вашої згоди на це, окрім інших випадків, дозволених відповідним законодавством. Ви можете налаштувати, які типи сповіщень ви бажаєте отримувати, і наскільки часто, просто перейшовши у розділ «Сповіщення» в Налаштуваннях. Ви можете дізнатись більше про електронну пошту та сповіщення, а також те, як змінити власні налаштування, ознайомившись із нашими відповідями на часті запитання.

Покращення сайтів Вікімедіа та мета зробити ваш користувацький досвід кращим і безпечнішим.
 • Для використання Вашого публічного внеску, або спільно з публічними внесками інших користувачів, або окремо від них, для створення для Вас нових функцій чи продуктів, пов'язаних із обробкою даних, або щоб більше дізнатись про те, яким чином використовуються сайти Вікімедіа.
 • Для досліджень та аналітики.
 • Для боротьби зі спамом, крадіжками особистості, зловмисним програмним забезпеченням та іншими різновидами зловживань.
 • Для оптимізації мобільних та інших застосунків.
 • Для тестування функцій, щоб бачити, що працює, а що ні, розуміти, як користувачі взаємодіють із сайтами Вікімедіа, відстежувати й досліджувати використання різних функцій, отримувати розуміння демографічних особливостей різних сайтів Вікімедіа, а також аналізувати тенденції.

Ми вдаємося до такої діяльності для організації нашої взаємодії з Вами тому, що це в наших законних інтересах та/або ми дотримуємось наших юридичних зобов'язань.

Інше

Інформація про розташування

GPS та інші технології визначення місця розташування

Як зазначено вище, ми можемо використовувати поширені технології визначення місця розташування, щоб показувати Вам більш відповідний контент. Наприклад, наші мобільні додатки можуть визначати статті із сайтів Вікімедіа про визначні місця поблизу Вашого місця перебування. Нагадуємо, що Ви можете деактивувати наш доступ до цих технологій визначення місця розташування в будь-який момент, і продовжувати використовувати сайти Вікімедіа.

Метадані

Як зазначено вище, ми можемо отримувати інформацію про Ваше місце розташування автоматично з Вашого пристрою. Наприклад, якщо Ви завантажите якесь фото через мобільний додаток для Вікісховища, будь ласка, майте на увазі, що стандартне налаштування на Вашому мобільному пристрої зазвичай додає до такого завантаження метадані, пов'язані з Вашим фото. Нагадуємо, що якщо Ви не хочете надсилати до нас метадані та не хочете, щоб вони ставали публічними одразу ж після завантаження, будь ласка, змініть відповідні налаштування на своєму пристрої.

IP-адреси

Коли Ви відвідуєте будь-який із сайтів Вікімедіа, ми автоматично отримуємо IP-адресу пристрою (або Ваш проксі-сервер), яку Ви використовуєте для доступу в Інтернет, що в подальшому може бути використано для визначення Вашого географічного місця перебування. Ми зберігаємо конфіденційність таких IP-адрес за винятком випадків, описаних цією Політикою. Якщо Ви відвідуєте сайти Вікімедіа зі свого мобільного пристрою, ми можемо використовувати Вашу IP-адресу для надання постачальникам послуг анонімізованої чи агрегованої інформації про кількісні показники користування в певних регіонах.

Ми використовуємо цю інформацію про Ваше місце перебування для надання Вам безпечнішого та кращого досвіду користування сайтами Вікімедіа, для отримання кращого розуміння користувацьких преференцій та взаємодії користувачів із сайтами Вікімедіа, а також для загального поліпшення наших сервісів. Наприклад, ми використовуємо цю інформацію для надання більшої безпеки, для оптимізації мобільних застосунків, а також для досліджень того, яким чином можна розширити й краще підтримувати спільноти Вікімедіа. Ми також використовуємо персональну інформацію в спосіб, описаний у розділах цієї Політики під назвами «З юридичних причин» та «Щоб захистити Вас, себе та інших».

Розкриття

Коли ми можемо ділитися Вашою інформацією?

З Вашого дозволу

Ми ділимося Вашою інформацією з конкретною метою, якщо Ви висловлюєте згоду. Ви можете знайти більше інформації в списку прикладів у наших відповідях на часті запитання.

З юридичних причин

Ми отримаємо доступ, використаємо, збережемо та/або розкриємо Вашу персональну інформацію, якщо матимемо вагомі підстави вважати, що це необхідно для задоволення валідних та юридично зобов'язуючих ордеру, повістки в суд, судового розпорядження, закону чи постанови, або іншого юридичного чи адміністративного зобов'язання. Однак, якщо ми вважаємо, що певний запит на розкриття інформації про користувача є юридично невалідним або є зловживанням юридичною системою, а користувач, про якого мова, не проявляє наміру самостійно заперечувати проти розкриття такої інформації, ми зробимо все, що в наших силах, щоб таку інформацію захистити. Ми добровільно зобов'язуємось, за можливості, сповістити Вас через електронну пошту щонайменше за десять (10) календарних днів до розкриття Вашої персональної інформації у відповідь на юридичну вимогу. Проте, ми можемо надіслати таке сповіщення лише якщо ми не маємо юридичної заборони зв'язуватися з Вами, немає правдоподібної загрози життю чи здоров'ю, яка могла б бути створена чи підвищена внаслідок повідомлення Вас про такий запит, і якщо Ви повідомили нам свою адресу електронної пошти.

Ніщо в цій Політиці конфіденційності не спрямоване на обмеження будь-яких юридичних заперечень чи судового захисту, до яких Ви, ймовірно, захочете вдатися у відповідь на запит сторонньої особи чи організації (незалежно, цивільно-правовий він, кримінальний чи адміністративний) на розкриття Вашої персональної інформації. Ми рекомендуємо одразу ж звернутися за порадою до юрисконсульта, якщо такий запит стосується Вас.

Для отримання додаткової інформації, див. наші відповіді на часті запитання про повістки в суд.

У випадку передачі права власності на Організацію (вкрай малоймовірно!)

У вкрай малоймовірному випадку зміни власності всього Фонду або суттєвої його частини, або якщо ми зазнаємо реорганізації (такої як злиття, консолідація чи придбання), ми продовжимо зберігати конфіденційність Вашої персональної інформації за винятком ситуацій, окреслених цією Політикою, а також повідомлятимемо Вас через сайти Вікімедіа та шляхом сповіщення у списку розсилки WikimediaAnnounce-L або подібних списках розсилки, щонайменше за тридцять (30) календарних днів до того, як будь-яка персональна інформація буде передана або стане суб'єктом іншої політики конфіденційності.

Щоб захистити Вас, себе та інших

Ми, або певні користувачі з відповідними адміністративними правами, як описано нижче, можемо визнати за необхідне поділитися Вашою персональною інформацією, якщо є вагомі підстави вважати, що без цього не обійтися для дотримання чи розслідування потенційних порушень наших Умов використання, цієї Політики приватності, чи будь-яких політик, встановлюваних Фондом Вікімедіа чи локальними спільнотами користувачів. Нам може бути потрібно також отримати доступ та поділитися інформацією, необхідною для розслідування та захисту нас самих від юридичних загроз або судових позовів.

Сайти Вікімедіа базуються на співпраці, в них користувачі пишуть більшість політик та вибирають з-поміж себе людей, які мають отримати певні адміністративні права. До цих прав може належати доступ до обмеженого обсягу загалом непублічної інформації про останні внески та активність інших користувачів. Вони використовують цей доступ з метою допомогти захистити такі сайти від вандалізму та зловживань, для боротьби з утисками інших користувачів, і загалом для мінімізації деструктивної поведінки на сайтах Вікімедіа. Ці різнорідні адміністративні групи, які вибирає спільнота, мають власні настанови щодо приватності й конфіденційності, але всі такі групи повинні дотримуватися нашої Політики щодо доступу до непублічної інформації. Ці адміністративні групи, які обираються користувачами, відповідають перед цими користувачами через систему стримувань і противаг: користувачів до цих груп обирають за процедурою, визначеною самою спільнотою, а нагляд за їхніми діями робиться рівноправними членами цих груп взаємно, через журнальовану історію їхніх дій. Тим не менш, юридичні імена цих користувачів не відомі Фонду Вікімедіа.

Ми сподіваємося, що до цього ніколи не дійде, але ми можемо розкрити Вашу персональну інформацію, якщо ми вважатимемо, що в цьому є обґрунтована необхідність для запобігання навислій серйозній загрозі життю чи здоров'ю якоїсь людини, або для захисту нашої організації, працівників, підрядників, користувачів, або громадськості. Також ми можемо розкрити Вашу персональну інформацію, якщо у нас будуть вагомі підстави вважати, що в цьому є необхідність для виявлення, запобігання чи іншого способу оцінки й роботи над такими проблемами, як потенційний спам, зловмисне програмне забезпечення, шахрайство, зловживання, незаконна діяльність та різні технічні й безпекові питання. (Перегляньте список прикладів у наших відповідях на часті запитання, щоб дізнатись більше.)

Нашим постачальникам послуг

Як би ми не старались, ми не можемо зробити все самотужки. Тому іноді нам доводиться залучати сторонніх постачальників послуг та підрядників, які допомагають нам обслуговувати та вдосконалювати сайти Вікімедіа для Вас та інших користувачів. Ми надаємо цим постачальникам послуг та підрядникам доступ до Вашої персональної інформації, якщо це їм необхідно для надання нам відповідних послуг, або для того, щоб ми могли користуватися їхніми інструментами й сервісами. Ми ставимо до них певні вимоги, такі як вимога підписати угоду про конфіденційність, щоб допомогти впевнитись, що ці постачальники послуг ставитимуться до Вашої інформації згідно з принципами цієї Політики, і не з меншим рівнем захисту Вашої приватності, аніж той, який передбачений цією Політикою. (Перегляньте список прикладів у наших відповідях на часті запитання.)

Якщо Ви відвідуєте сайти Вікімедіа зі свого мобільного пристрою, ми можемо використовувати Вашу IP-адресу для надання постачальникам послуг анонімізованої чи агрегованої інформації про кількісні показники користування в певних регіонах.

Some of our service providers ask us to post links to their privacy policies; a list of these service providers and links to their policies can be found on this page.

Для розуміння й експериментів

Програмне забезпечення з відкритим кодом, на якому працюють сайти Вікімедіа, залежить від внесків волонтерів-розробників програмного забезпечення, які витрачають свій час на написання й тестування коду, аби допомагати йому вдосконалюватись та еволюціювати відповідно до потреб наших користувачів. Аби підтримати їхню роботу, ми надаємо деяким розробникам обмежений доступ до систем, які містять Вашу персональну інформацію, але лише тоді, коли вони мають обґрунтовану потребу в цьому для розробки й покращення сайтів Вікімедіа.

Таким же чином ми ділимося неперсональною чи агрегованою інформацією з дослідниками, науковцями, академіками та іншими зацікавленими особами й організаціями, охочими вивчати сайти Вікімедіа. Отримання доступу до такої інформації допомагає їм зрозуміти статистику й візерунки користування, перегляду й демографічних особливостей. Зрештою, вони можуть поділитися своїми результатами з нами та нашими користувачами, щоб ми всі могли краще розуміти і вдосконалювати сайти Вікімедіа.

Коли ми надаємо стороннім розробникам чи дослідникам доступ до персональної інформації, ми встановлюємо певні вимоги, такі як обґрунтовані технічні та юридичні обмеження, аби допомогти впевнитись, що ці постачальники послуг ставитимуться до Вашої інформації згідно з принципами цієї Політики, а також відповідно до наших інструкцій. Якщо ці розробники чи дослідники згодом захочуть опублікувати результати своїх досліджень, ми їх просимо не розкривати Вашу персональну інформацію. Будь ласка, зверніть увагу, що незважаючи на зобов'язання, які ми накладаємо на розробників та дослідників, ми не можемо гарантувати того, що вони дотримаються домовленості з нами, і не можемо гарантувати, що будемо регулярно проводити інспекцію чи аудит їхніх проектів. (Ви можете дізнатись більше про ре-ідентифікацію в наших відповідях на часті запитання.)

Тому що Ви зробили інформацію публічною

Будь-яка інформація, яку Ви публічно розміщуєте на сайтах Вікімедіа, власне такою — публічною — і є. Наприклад, якщо Ви вкажете свою електронну адресу на своїй сторінці обговорення, вона стане публічною, і такою, що не перебуває під захистом цієї Політики. І якщо Ви редагуєте без реєстрації чи входу в систему, Ваша IP-адреса буде публічно видима. Будь ласка, добре поміркуйте над бажаним для Вас рівнем анонімності, перш ніж розкривати персональну інформацію на своїй сторінці користувача чи деінде.

Захист

Як ми захищаємо Ваші дані?

Ми прагнемо захистити вашу інформацію від неавторизованого доступу, використання або розкриття. Ми використовуємо різні фізичні та технічні заходи, політики і процедури (як-от процедури контролю доступу, мережеві фаєрволи та фізичні заходи безпеки), призначені для захисту наших систем і Вашої персональної інформації. На жаль, немає чогось такого як абсолютна безпека передачі чи зберігання даних, тому ми не можемо гарантувати, що нашу безпеку не буде порушено (у технічному плані, або через порушення наших політик та процедур).

Ми ніколи не проситимемо Вас надіслати нам свій пароль електронною поштою (але надішлемо Вам тимчасовий пароль, якщо Ви надішлете запит на скидання свого пароля). Якщо Ви будь-коли отримаєте листа на електронну пошту із проханням надіслати Ваш пароль, будь ласка, повідомте нас про це, переславши нам цього листа на privacy@wikimedia.org, щоб ми могли спробувати визначити його джерело.

Як довго ми зберігаємо Ваші дані?

Як тільки ми отримаємо від Вас Вашу персональну інформацію, ми зберігаємо її протягом якомога коротшого періоду часу, який відповідає потребам обслуговування, розуміння та покращення сайтів Вікімедіа, а також згідно з відповідними законами США. Неперсональну інформацію ми можемо зберігати безстроково. (Перегляньте список прикладів у наших відповідях на часті запитання.)

Будь ласка, пам'ятайте, що певна інформація, така як Ваша IP-адреса (якщо Ви редагуєте без входу в систему) та будь-який публічний внесок у сайти Вікімедіа, навмисно архівується та відтворюється безстроково; прозорість внесків у проекти Вікімедіа та історій редагувань є критичною для ефективності й надійності цих проектів. Щоб дізнатись більше про наші практики, пов'язані зі зберіганням даних, див. наші настанови щодо зберігання даних. Якщо хочете отримати більше інформації про те, як можна отримати доступ до Ваших персональних даних, чи видалити їх — див. наші відповіді на часті запитання.

Your rights

For information about how you may request removal of your Personal Information, or other rights you may have with respect to your Personal Information, see our FAQ. If you would like to request to access, update or restrict/object to the processing of Personal Information, or receive a copy of your Personal Information for purposes of transmitting it to another organization, you may Contact Us. We will respond to your request consistent with applicable law.

Please note also that you may be able to exercise some of these rights without our intervention. For example, if you are a registered user, you can access and update some Personal Information in your Preferences, as well as download your user account data. You may also manage what kinds of notifications you receive and how often you receive them by going to your Notifications Preferences.

Важлива інформація

Для захисту Фонду Вікімедіа та інших користувачів, Ви не можете користуватись сайтами Вікімедіа, якщо Ви не погоджуєтесь із цією Політикою конфіденційності.

Де перебуває Фонд і що це означає для мене?

Фонд Вікімедіа — це неприбуткова організація з офісом у Сан-Франциско, Каліфорнія, та серверами й дата-центрами, розташованими в США. Якщо Ви вирішите скористатись сайтами Вікімедіа, чи перебуваючи в США, чи за їх межами, тим самим Ви висловлюєте розуміння, що Вашу персональну інформацію будуть збирати, передавати, зберігати, обробляти, розкривати і використовувати будь-яким іншим чином згідно з цією Політикою конфіденційності. Ви також висловлюєте розуміння, що у зв'язку з наданням Вам наших послуг, ми можемо передавати Вашу інформацію із США до інших країн, де можуть бути інші, або менш суворі закони про захист даних, аніж у Вашій країні.

Наша відповідь на сигнали «не відстежувати» (Do Not Track, DNT)

Ми твердо дотримуємось принципу не ділитися непублічною та персональною інформацією зі сторонніми особами чи організаціями. Зокрема, ми не дозволяємо стороннім сайтам відстежувати Ваші дії, якщо Ви їх не відвідували (до таких сайтів належать аналітичні сервіси, рекламні мережі та соціальні платформи), та не ділимося Вашою приватною інформацією з будь-якими сторонніми особами чи організаціями з маркетинговою метою. За умовами цієї політики, ми можемо ділитися вашою інформацією лише в дуже специфічних ситуаціях, про які Ви можете дізнатись більше в розділі «Коли ми можемо ділитися Вашою інформацією» цієї Політики конфіденційності.

Оскільки ми таким же чином захищаємо всіх користувачів, ми не змінюємо свою поведінку у відповідь на сигнал браузера «Не відстежувати!» («Do Not Track»).

Щоб дізнатись більше про сигнали Do Not Track та те, як ми їх опрацьовуємо, будь ласка, перегляньте наші відповіді на часті запитання.

Зміни в цій Політиці конфіденційності

Оскільки речі природним чином змінюються з часом, а ми хочемо переконатись у тому, що наша Політика конфіденційності точно віддзеркалює наші практики й закон, час від часу може виникати необхідність змінювати цю Політику конфіденційності. Ми зберігаємо за собою право робити ці зміни таким чином:

 • У разі суттєвих змін ми надамо нашим користувачам інформацію про запропоновані зміни щонайменше трьома (3) мовами (право вибору мов ми залишаємо за собою) на період відкритих обговорень тривалістю щонайменше у тридцять (30) календарних днів. До початку будь-якого такого періоду обговорень ми сповістимо користувачів про такі зміни й можливість їх прокоментувати, надіславши відповідні повідомлення на сайти Вікімедіа, або через WikimediaAnnounce-L чи подібний список розсилки повідомлень на електронну пошту.
 • У випадку незначних змін, таких як граматичні виправлення, адміністративні чи юридичні зміни, або коригування неточних тверджень, ми опублікуємо зміни та, за можливості, сповістимо про них через WikimediaAnnounce-L чи подібний список розсилки щонайменше за три (3) календарні дні до внесення таких змін.

Ми просимо Вас переглядати найсвіжішу версію нашої Політики конфіденційності. Продовження використання Вами сайтів Вікімедіа після того, як нова версія Політики конфіденційності набуде чинності, буде сприйнято як згоду на умови цієї Політики конфіденційності з Вашого боку. Так само й продовження використання Вами сайтів Вікімедіа після набуття чинності будь-якою наступною версією цієї Політики конфіденційності, відповідно до процесу, описаного вище, буде сприйнято як згоду на умови такої версії Політики конфіденційності з Вашого боку.

Зв'яжіться з нами

Якщо у Вас є якісь запитання чи пропозиції, що стосуються цієї Політики конфіденційності або інформації, зібраної на умовах цієї Політики конфіденційності, будь ласка, надішліть електронного листа на адресу privacy@wikimedia.org, або зв'яжіться з нами напряму.

Bird & Bird GDPR Representative Ireland
29 Earlsfort Terrace
Dublin 2
D02 AY28
Ireland
Main point of contact: Vincent Rezzouk-Hammachi

If you are an individual located in the United Kingdom, and have questions about your personal data or would like to request to access, update, or delete it, you may contact our representative via email at UKrepresentative.Wikimedia@twobirds.com, or via mail at:

Bird & Bird GDPR Representative Services UK
12 New Fetter Lane
London
EC4A 1JP
United Kingdom
Main point of contact: Vincent Rezzouk-Hammachi

Our European Economic Area and United Kingdom Representative can only be contacted for queries in relation to data protection.

Залежно від Вашої юрисдикції, Ви також можете мати право подати скаргу до компетентного наглядового органу у Вашій країні чи регіоні.

Дякуємо!

Дякуємо Вам за те, що прочитали нашу Політику конфіденційності. Сподіваємось, Ви отримаєте задоволення від користування сайтами Вікімедіа, та цінуємо Вашу участь у створенні, підтримці та безперервній роботі над покращенням найбільшого сховища вільних знань у світі.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що в разі будь-яких розбіжностей у значенні чи інтерпретації між оригінальною англомовною версією цієї Політики конфіденційності та її перекладом, оригінальна англомовна версія має пріоритет.


This version was approved by Amanda Keton on June 7, 2021, pursuant to the Delegation of policy-making authority by the Board, and went into effect on June 25, 2021. Previous versions can be found below:

Сторінки про конфіденційність