Jump to content

Pravidla ochrany osobních údajů/Shrnutí

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Privacy policy/Summary and the translation is 96% complete.
Pravidla ochrany osobních údajů
This is a summary of the Privacy Policy. To read the full terms, click here.
Upozornění: Toto shrnutí není součástí Pravidel ochrany osobních údajů a není právně závazným dokumentem. Je to jednoduše užitečná pomůcka pro pochopení úplných Pravidel ochrany osobních údajů. Představte si je jako uživatelsky přívětivé rozhraní k našim pravidlům.

Protože jsme přesvědčeni, že byste neměli být nuceni poskytovat osobní údaje, abyste se mohli účastnit hnutí svobodných znalostí, můžete:

Protože chceme porozumět, jak se projekty Wikimedia používají, abychom je pro vás mohli vylepšovat, budeme shromažďovat určité informace, když:

Zavazujeme se:

Uvědomte si:

  • Jakýkoli obsah, který na projektu Wikimedia přidáte nebo pozměníte, bude veřejně a trvale přístupný.
  • Pokud na stránky Wikimedia přidáte obsah nebo provedete změnu bez přihlášení, bude tento obsah nebo změna veřejně a trvale přiřazen IP adrese použité v daném okamžiku, nikoli uživatelskému jménu.
  • Naše komunita dobrovolných editorů a přispěvatelů je samoregulující se společenství. Někteří správci na projektech Wikimedia, kteří jsou vybráni komunitou, používají nástroje, které jim umožňují omezený přístup k neveřejným údajům o nedávných příspěvcích, aby mohli chránit projekty Wikimedia a prosazovat jejich pravidla.
  • Tato Pravidla ochrany osobních údajů se nevztahují na všechny projekty a služby provozované nadací Wikimedia, například na takové, které mají svá vlastní pravidla ochrany osobních údajů (například Wikimedia Shop), ani na projekty a služby třetích stran (např. vývojářské projekty třetích stran na Wikimedia Cloud Services).
  • Jako součást našeho závazku sloužit vzdělání a výzkumu po celém světě občas publikujeme veřejné údaje a agregovaná nebo neosobní data pro širokou veřejnost prostřednictvím datových exportů a sad.
  • Pokud nesouhlasíte s těmito Pravidly ochrany osobních údajů, pak kvůli ochraně nadace Wikimedia a ostatních uživatelů nesmíte používat projekty Wikimedia.
Stránky týkající se ochrany osobních údajů