Privaatsuspoliitika/Kokkuvõte

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Privacy policy/Summary and the translation is 96% complete.
Privaatsus- ja andmekaitsepõhimõtted
This is a summary of the Privacy Policy. To read the full terms, click here.
Hoiatus: See kokkuvõte ei ole andmekaitsepõhimõtete osa ega õiguslik dokument. Selle eesmärk on pakkuda lihtsalt loetavat ülevaadet, mis aitab andmekaitsepõhimõtete täisteksti mõista. Võtke seda kui lugejasõbralikku vaateakent meie isikuandmete kaitse tingimustesse.

Kuna oleme veendunud, et vabasse teadmusse panustamine ei peaks eeldama isikuandmete avaldamist, siis võid:

Kuna soovime Wikimedia saitide täiustamiseks mõista, kuidas neid kasutatakse, siis kogume andmeid, kui sa:

Võtame enda kohuseks:

Pane tähele:

  • Kogu sinu lisatud sisu ja iga muudatus Wikimedia saidil on avalikult ja jäädavalt kättesaadav.
  • Kui lisad sisu või teed muudatuse Wikimedia saidil sisse logimata, seostatakse see sisu või muudatus avalikult ja jäädavalt muudatuse tegemise ajal kasutatud IP-aadressiga, mitte kasutajanimega.
  • Meie vabatahtlikest kaastöölistest moodustub ennast ise reguleeriv kogukond. Kogukond valib Wikimedia saitide kaastööliste hulgast administraatorid, kelle kasutada on vahendid, mis annavad neile osalise ligipääsu mitteavalikele andmetele hiljutise kaastöö kohta. Selle abil saavad nad turvata Wikimedia saite ning tagada reeglitest kinnipidamise.
  • Need andmekaitsepõhimõtted ei kehti kõigi Wikimedia Sihtasutuse hallatavate saitide ja teenuste kohta. Mõnedel saitidel ja teenustel on oma andmekaitsepõhimõtted (näiteks Wikimedia Shop) ja osa saite või teenuseid on kolmandate osapoolte halduses (näiteks arendusprojektid saidil Wikimedia Cloud Services).
  • Oma panusena haridusse ja uurimistöösse üle kogu maailma teeme vahel kättesaadavaks avalikke andmeid, koondandmeid või isikustamata andmeid baasitõmmiste ning andmehulkade kujul.
  • Selleks, et kaitsta Wikimedia Sihtasutust ja ülejäänud kasutajaid, pead nõustuma siinsete andmekaitsepõhimõtetega või Wikimedia saite mitte kasutama.
Andmekaitsega seotud leheküljed