Privātuma politika/Kopsavilkums

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Privacy policy/Summary and the translation is 100% complete.
Privātuma politika
pogieme10
Atruna: Šis kopsavilkums nav daļa no privātuma politikas un nav juridisks dokuments. Tas ir noderīgs kopsavilkums pilnas privātuma politikas izpratnei. Uztveriet to kā lietotājam draudzīgu saskarni mūsu privātuma politikai.

Tā kā mēs uzskatām, ka, lai piedalītos bezmaksas zināšanu kustībā, jums nav jāsniedz personīga informācija, jūs varat:

Tā kā mēs vēlamies saprast, kā tiek izmantotas Wikimedia vietnes, lai mēs tās varētu uzlabot, mēs apkopojam informāciju, kad jūs:

Mēs esam apņēmušies:

Ņemiet vērā:

  • Jebkurš jūsu pievienotais saturs vai jebkādas izmaiņas, ko veicat Wikimedia vietnēs, būs publiski un pastāvīgi pieejams.
  • Ja pievienojat saturu vai izmaināt Wikimedia vietni bez pieslēgšanās, šis saturs vai izmaiņas tiks publiski un neatgriezeniski arhivēts sabiedrības interesēs; jūsu saturs vai izmaiņas tiks attiecinātas uz tajā laikā izmantoto IP adresi, nevis uz lietotājvārdu.
  • Mūsu brīvprātīgo redaktoru un līdzdalībnieku kopiena ir pašregulējoša. Atsevišķi kopienas izvēlētie Wikimedia vietņu administratori izmanto rīkus, kas viņiem piešķir ierobežotu piekļuvi nepubliskai informācijai par neseno dalībnieku devumu, lai viņi varētu aizsargāt Wikimedia vietnes un īstenot politikas.
  • Šī privātuma politika neattiecas uz visām vietnēm un pakalpojumiem, ko pārvalda Wikimedia Foundation, piemēram, uz vietnēm vai pakalpojumiem, kuriem ir sava privātuma politika (piemēram, Wikimedia veikalu) vai vietnēm vai pakalpojumiem, ko pārvalda trešās puses (piemēram, trešo pušu izstrādātāju projekti vietnē Wikimedia mākoņpakalpojumi).
  • Kā daļu no mūsu ieguldījuma izglītībā un pētniecībā visā pasaulē mēs ik pa laikam padarām pieejamu publisko informāciju un apkopotu vai nepersonisku informāciju plašai sabiedrībai, izmantojot datu kopijas un speciāli sagatavotas datu kopas.
  • Wikimedia Foundation un citu dalībnieku aizsardzībai, ja jūs nepiekrītat šai privātuma politikai, jūs nedrīkstat izmantot Wikimedia vietnes.
Ar privātumu saistītas lapas