Jump to content

Політика приватності/Резюме

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Privacy policy/Summary and the translation is 100% complete.
Політика приватності
Це — резюме Політики приватності. Щоб прочитати її умови повністю, клацніть тут.
Відмова від відповідальності: це резюме не є частиною Політики приватності, і не є юридичним документом. Це — просто зручна довідка для розуміння повної Політики приватності. Ставтеся до неї як до своєрідного зручного інтерфейсу нашої Політики приватності.

Оскільки ми вважаємо, що Ви не повинні бути змушеними надавати свою особову інформацію для участі у русі вільних знань, Ви можете:

Оскільки ми хочемо зрозуміти, як використовуються сайти Вікімедіа, щоб ми могли їх зробити кращими для Вас, ми збираємо певну інформацію, коли Ви:

Ми добровільно зобов'язуємось:

  • Описати в цій Політиці приватності, яким чином Вашу інформацію можуть використати чи розкрити.
  • Вдаватися до обґрунтованих заходів для запевнення безпеки Вашої інформації.
  • Ніколи не продавати Вашу інформацію та не ділитися нею зі сторонніми особами чи організаціями з маркетинговою метою.
  • Ділитися Вашою інформацією лише за обмежених обставин, таких як необхідність покращення сайтів Вікімедіа, потреба дотримання вимог закону, або для захисту Вас та інших.
  • Зберігати Ваші дані протягом якомога коротшого періоду часу, необхідного для обслуговування, розуміння та покращення сайтів Вікімедіа, а також відповідно до наших зобов'язань перед законом.

Майте на увазі:

  • Будь-який вміст, який Ви додаєте, чи будь-яка зміна, яку Ви здійснюєте на сайті Вікімедіа, буде постійно перебувати в публічному доступі.
  • Якщо Ви додаєте вміст чи здійснюєте зміну на сайті Вікімедіа без входу в систему, такий вміст, чи така зміна, будуть публічно й постійно заархівовані в інтересах суспільства; Ваш вміст чи здійснена Вами зміна будуть приписані IP-адресі, якою Ви користувались на той момент, а не імені користувача.
  • Наша спільнота волонтерів-редакторів та інших постачальників вмісту є органом, який сам визначає власну політику. Деякі адміністратори сайтів Вікімедіа, яких вибирає спільнота, використовують інструменти, які надають їм обмежений доступ до непублічної інформації про останні внески, щоб вони мали змогу захищати сайти Вікімедіа та стежити за дотриманням їхніх політик.
  • Ця Політика приватності застосовується не до всіх сайтів та сервісів, якими опікується Фонд Вікімедіа. До сайтів, на які не поширюється ця Політика, належать деякі сайти чи сервіси, що мають свою власну політику приватності (як-от Магазин Вікімедіа), або сайти чи сервіси, якими опікуються сторонні особи чи організації (як-от проєкти сторонніх розробників на Хмарних сервісах Вікімедіа).
  • У руслі нашої відданості освіті й дослідженням по всьому світі, ми час від часу надаємо загальній громадськості публічну інформацію та агреговану чи непублічну інформацію у формі дампів та наборів даних.
  • Для захисту Фонду Вікімедіа та інших користувачів, Ви не можете користуватись сайтами Вікімедіа, якщо Ви не погоджуєтесь із цією Політикою приватності.
Сторінки про конфіденційність