Політика конфіденційності/Резюме

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Policy:Privacy policy/Summary and the translation is 96% complete.
Бажаєте допомогти з перекладом? Перекладіть решту сторінок.
Політика конфіденційності
This is a summary of the Privacy Policy. To read the full terms, click here.
Відмова від відповідальності: це резюме не є частиною Політики конфіденційності, і не є юридичним документом. Це — просто зручна довідка для розуміння повної Політики конфіденційності. Ставтеся до неї як до своєрідного зручного інтерфейсу нашої Політики конфіденційності.

Оскільки ми вважаємо, що Ви не повинні бути змушеними надавати свою персональну інформацію для участі у русі вільних знань, Ви можете:

Оскільки ми хочемо зрозуміти, як використовуються сайти Вікімедіа, щоб ми могли їх зробити кращими для Вас, ми збираємо певну інформацію, коли Ви:

Ми добровільно зобов'язуємось:

 • Описати в цій Політиці конфіденційності, яким чином Вашу інформацію можуть використати чи розкрити.
 • Вдаватися до обґрунтованих заходів для запевнення безпеки Вашої інформації.
 • Ніколи не продавати Вашу інформацію та не ділитися нею зі сторонніми особами чи організаціями з маркетинговою метою.
 • Ділитися Вашою інформацією лише за обмежених обставин, таких як необхідність покращення сайтів Вікімедіа, потреба дотримання вимог закону, або для захисту Вас та інших.
 • Зберігати Ваші дані протягом якомога коротшого періоду часу, необхідного для обслуговування, розуміння та покращення сайтів Вікімедіа, а також відповідно до наших зобов'язань перед законом.

Майте на увазі:

 • Будь-який контент, який Ви додаєте, чи будь-яка зміна, яку Ви здійснюєте на сайті Вікімедіа, буде постійно перебувати в публічному доступі.
 • Якщо Ви додаєте контент чи здійснюєте зміну на сайті Вікімедіа без входу в систему, такий контент, чи така зміна, будуть публічно й постійно заархівовані в інтересах суспільства; Ваш контент чи здійснена Вами зміна будуть приписані IP-адресі, якою Ви користувались на той момент, а не імені користувача.
 • Наша спільнота волонтерів-редакторів та інших постачальників контенту є органом, який сам визначає власну політику. Деякі адміністратори сайтів Вікімедіа, яких вибирає спільнота, використовують інструменти, які надають їм обмежений доступ до непублічної інформації про останні внески, щоб вони мали змогу захищати сайти Вікімедіа та стежити за дотриманням їхніх політик.
 • Ця Політика конфіденційності застосовується не до всіх сайтів та сервісів, якими опікується Фонд Вікімедіа. До сайтів, на які не поширюється ця Політика, належать деякі сайти чи сервіси, що мають свою власну політику конфіденційності (як-от Магазин Вікімедіа), або сайти чи сервіси, якими опікуються сторонні особи чи організації (як-от проекти сторонніх розробників на Хмарних сервісах Вікімедіа).
 • У руслі нашої відданості освіті й дослідженням по всьому світі, ми час від часу надаємо загальній громадськості публічну інформацію та агреговану чи непублічну інформацію у формі дампів та наборів даних.
 • Для захисту Фонду Вікімедіа та інших користувачів, Ви не можете користуватись сайтами Вікімедіа, якщо Ви не погоджуєтесь із цією Політикою конфіденційності.
Сторінки про конфіденційність