Угода про конфіденційність непублічної інформації

From Wikimedia Foundation Governance Wiki
This page is a translated version of the page Legal:Confidentiality agreement for nonpublic information and the translation is 100% complete.
Бажаєте допомогти з перекладом? Перекладіть решту сторінок.
Information

Фонд Вікімедіа затвердив нову Політику доступу до непублічної інформації 6 листопада 2018 року. Згідно з цією політикою, волонтери з доступом до непублічної інформації (зокрема VRT-волонтери, чек'юзери, приховувачі та стюарди) зобов'язані підписати цю угоду про конфіденційність, щоб зберегти або отримати доступ до непублічної інформації. Доступна інструкція щодо того, як підписати угоду. Фонд не буде надавати NDA-визнання волонтера Фонду тим заявникам на волонтерські ролі, які проживають у юрисдикціях, де (за)блоковано доступ до проєктів Вікімедіа ТА є причини вважати, що їхня країна проживання відома іншим, окрім самих заявників і Фонду. Винятки можуть бути зроблені в окремих випадках за запитом на розгляд Юридичного відділу. Надавання такого NDA може піддати невиправданому ризику як заявника, так і інших волонтерів, які покладаються на платформу Фонду. Усі права, засновані на NDA-доступі, надані користувачам, які відповідають обом критеріям у пропонованій поправці, будуть зняті в момент затвердження політики.

ПРИМІТКА: У документі навмисне вказано «X років», оскільки документи фактично можуть бути підписані у віці 16 чи 18 років, залежно від ролі особи, які їх підписувала. Документи на Legalpad, які підписують волонтери, відображають правильний вік для цього конкретного документа.

Угода про конфіденційність – Непублічна інформація

Ви надаєте критичні та важливі послуги і підтримку рухові Вікімедіа і успіх наших проектів залежить від таких авторизованих членів спільноти Вікімедіа, як Ви. У відповідь, Вам може бути довірена конфіденційна непублічна інформація, включно з приватною інформацією користувачів. Ця угода між Вами та Фондом Вікімедіа відтворює наше спільне прагнення захистити цю інформацію. Шляхом цифрового підпису та направлення цього документу Ви підтверджуєте, що Вам принаймні Х років та що Ви переглянули та погоджуєтесь з цією угодою про конфіденційність між Вами та Фондом Вікімедіа.

Непублічні персональні дані. Непублічні персональні дані — це приватна інформація, включно з приватною інформацією користувачів, яку Ви отримуєте або при використанні інструментів, наданих Вам як авторизованому члену спільноти Вікімедіа, або від інших таких членів. Непублічні персональні дані включають "персональну інформацію" у визначенні Політики приватності Вікімедіа, IP-адреси та іншу інформацію, яка дозволяє персональне визначення і не доступна публічно. Вони не включають інформацію, яку користувач зробив публічною у проектах Вікімедіа.

Винятки з непублічних персональних даних. Непублічні персональні дані не включають інформацію, яка (а) була публічно доступна на момент розкриття, (б) стала публічно доступною після розкриття без порушення Вами цієї політики, (в) була у Вашій власності до розкриття, що підтверджено записами, і не була частиною попередньої конфіденційної частини політики Вікімедіа або (г) повинна бути розкрита Вами згідно з законом, але Ви обіцяєте надати ФВМ відповіду заяву про легальну вимогу і підкоритися будь-якому протекційному рішенню, що базуватиметься на такому розкритті.

Уповноважені члени спільноти. Уповноважені члени спільноти — це користувачі, яким довірили доступ до інформації, захищеної Політикою приватності Вікімедіа, через процеси, управління якими веде Фонд або спільнота Вікімедіа. До цієї категорії належать учасники спільноти із доступом до будь-якого з інструментів, що дозволяє їм переглядати непублічну інформацію про інших користувачів чи учасників спільноти, учасники зі здатністю отримувати доступ до вмісту чи інформації про користувача, що були приховані від адміністраторів, а також розробники-волонтери із доступом до непублічних персональних даних. До вповноважених членів спільноти Вікімедіа можуть належати, наприклад, приховувачі, чек'юзери, розробники-волонтери чи інші подібні вповноважені ролі.

Захист непублічних персональних даних. Ви погоджуєтесь:

 • дотримуватись Політики приватності; Політики доступу до непублічних персональних даних; будь-якої іншої політики спільноти, яка може бути застосована та не конфліктує з зазначеними, по відношенню до непублічної інформації;
 • утримуватись від розголошення будь-кому непублічних персональних даних, за винятком дозволеного цими політиками;
 • в розумній мірі охороняти Ваш обліковий запис від неавторизованого доступу та використання;
 • отримувати доступ, користуватись та розголошувати непублічні персональні дані лише за потреби та в межах дозволеного у Вашій ролі як уповноваженого члена спільноти Вікімедіа; а також
 • надсилати на check-disclosure@wikimedia.org пояснення непублічних персональних даних, які ви хочете розкрити третім сторонам, наприклад органам охорони правопорядку, щонайменше за 10 днів до дати можливого розкриття.

Порушення. Ви погоджуєтесь, що у випадку порушення цієї угоди, включно з несанкціонованим доступом або розголошенням непублічних персональних даних:

 • Ви негайно повідомите Фонд Вікімедіа про порушення;
 • Ви видалите або іншим чином знищите всі непублічні персональні дані в Вашому володінні та під Вашим контролем, якщо отримаєте про це інструкцію від Фонду Вікімедіа;
 • Ваш доступ до непублічних персональних даних може бути припинений; та
 • Фонд Вікімедіа може вживати доступних юридичних засобів впливу, включно з судовою забороною, або, у випадку злого наміру, грошового стягнення.

Інші умови. Ви також погоджуєтесь, що:

 • ця угода не створює робочих, агентських, партнерських відносин або відносин спільної діяльності між Вами та Фондом Вікімедіа;
 • Ви не можете передати Ваші права та обов'язки за цією угодою;
 • Ви особисто відповідальні за те, яким чином отримуєте доступ та користуєтесь непублічними персональними даними, і Ваша діяльність чи запис може переглядатись іншими авторизованими користувачами або Фондом Вікімедіа; та
 • угода підпорядковується законам штату Каліфорнія та США (без урахування принципів конфлікту законів).

Інтерфейс

Увівши своє ім'я нижче, поставивши галочку та натиснувши кнопку «Підписати» («Sign Document»), Ви визнаєте, що переглянули та погоджуєтесь з умовами цієї угоди про конфіденційність між Вами та Фондом Вікімедіа. Серед інших речей, Ви повинні:

(1) зберігати конфіденційність непублічних персональних даних, як визначено у цій угоді про конфіденційність;
(2) отримувати від Фонду Вікімедіа попередній письмовий дозвіл, якщо ви вважаєте, що таку інформацію необхідно розкрити третій стороні, скажімо, за вимогою правосуддя;
(3) дотримуватись Політики приватності Вікімедіа та Політики доступу до непублічних персональних даних; а також
(4) надати Фондові Вікімедіа дійсну електронну адресу, прив'язану до облікового запису, на якому Ви маєте, або для якого бажаєте отримати відповідні права доступу.

Різні тексти для перекладу

Увівши своє ім'я нижче, поставивши галочку та натиснувши унизу кнопку «Підписати документ» («Sign Document»), Ви визнаєте, що переглянули та погоджуєтесь і з умовами цієї угоди про конфіденційність між Вами та Фондом Вікімедіа, і з угодою про конфіденційність VRTS. Серед інших речей, Ви повинні:

Загальна угода про конфіденційність щодо непублічних персональних даних

Угода про конфіденційність щодо непублічних персональних даних користувачів VRTS

Надіслати

Сторінки про конфіденційність